fbpx
Slow news

До рейтингу найкращих винаходів 2022 року від Time увійшла українська розробка

Також вона потрапила на обкладинку журналу
Мачулка Ангеліна, 11.11.2022

Біонічна рука від українського стартапу Esper Bionics увійшла до рейтингу найкращих винаходів 2022 року за версією Time.

Розробка опинилася в шістці найкращих у категорії “Доступність”.

Time пише, що протез руки від Esper Bionics є першим роботом-протезом на базі ШІ. Що більше він працює, то розумнішим стає. Причина в 24 переносних датчиках, які виявляють і обробляють м’язову активність і мозкові імпульси. Пізніше завдяки машинному навчанню рука почне діяти “інтуїтивніше”.

Також зображення біонічної руки з’явилося на обкладинці номера Time. 

За традицією, щороку Time обирає 100 найкращих винаходів. Проте у 2022 році видання вирішило піти проти правил і визначити 200 найвидатніших розробок, тому що цей рік був дуже багатим на інновації. 

“Щоб скласти список, ми попросили заявки на місце номінантів від редакторів і кореспондентів TIME по всьому світу, а також через процес онлайн-заявки, приділяючи особливу увагу галузям, що розвиваються, таким як індустрія електромобілів, зелена енергетика та метавсесвіт. Потім ми оцінювали кожного претендента за кількома ключовими чинниками: оригінальність, ефективність, амбіції та вплив”, — пишуть укладачі списку від видання.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень