fbpx
Slow news

До Дня Землі проведуть акції проти екологічних злочинів РФ в Україні

Ініціатива охопить всі шість континентів планети
Бондар Каріна, 19.04.2023

До Міжнародного дня Землі, який відзначають 22 квітня, закордонні українські громади та місцеві жителі в різних країнах проведуть акцію, щоб привернути увагу до проблеми екологічних злочинів рф в Україні.

Акція охопить усі шість континентів планети: Євразію, Північну та Південну Америки, Африку, Австралію та Антарктиду. Вона відбуватиметься в межах акції EcoUnity For Ukraine та всесвітньої кампанії #StopEcocideUkraine.

Ініціатором акції EcoUnity For Ukraine є всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals. Координаторами кампанії #StopEcocideUkraine виступили громадська організація Communities Army of Ukraine (CAU) та спільнота KLYCH.

“Екологічні злочини, які росіяни вчиняють просто зараз на території України, — це глобальна проблема, шкоду від якої можуть відчути майбутні покоління в усьому світі. У День Землі жителі Лондона і Парижу, Лос-Анджелеса і Йоккаїчі, Сіднея і Найробі. Навіть українські полярники зі станції “Академік Вернадський” в Антарктиді візьмуться за руки, щоб висловити протест країні-терористу, яка знищує все живе на своєму шляху. Акція EcoUnity For Ukraine — це ще й заклик від усього світу до міжнародних інституцій, що мають притягнути росіян до відповідальності за екологічні злочини проти людства й довкілля”, — говорить Олександр Тодорчук, засновник гуманістичного руху UAnimals.

Детальну інформацію про те, як приєднатися до акції, можна знайти за посиланням.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень