fbpx
Slow news

До 150-річного ювілею Лесі Українки готують мистецький проєкт

У ньому нагадають про життя і творчість письменниці
Альтман Дарина, 04.02.2021

Міністерство культури та інформаційної політики разом з агенцією Postmen презентують мистецький проєкт “Леся Українка: 150 імен”. Ініціативу присвятили до 150-річчя від Дня народження письменниці, що відзначають 25 лютого.

Його мета — не лише зруйнувати міфи та стереотипи навколо постаті Лесі Українки, а й відкрити більше імен, образів і творів письменниці. Адже Леся Українка — не єдине ім’я Лариси Косач-Квітки, вона написала не тільки “Лісову пісню” і вірш “Contra spem spero!”. Існують й інші портрети письменниці, які відрізняються від зображення у шкільному підручнику чи на 200-гривневій купюрі.

Агенція Postmen розробила айдентику ювілейного року “Леся Українка: 150 імен”.  На основі профілю, портрету, логотипізованого підпису, графічних знаків і кольорів сформували 150 варіацій логотипу, що і творять дизайн-систему айдентики.

Проєкт презентують 25 лютого в Українському домі (вул. Хрещатик, 2). Він міститиме експозицію, перформанс, а також дискусії (літературні куратори Євген Стасіневич та Віра Агєєва). Культурний майданчик можна буде відвідати безкоштовно.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень