fbpx
Slow news

Для реклами органічної продукції створили ролики, в яких понад годину перелічують хімікати

Їх назвали The World‘s Most Skippable Ads
Ольга Сакали, 11.10.2021

Креативне агентство Humanaut створило відеоролики для компанії Organic Voices, що розповідає про переваги органічної продукції.

Серія роликів називається The World‘s Most Skippable Ads та має на меті показати плюси органічної продукції. Для цього агентство створило три сюжети, в яких перелічують понад 700 хімічних речовин, які є неприпустимими в органічному фермерстві та продукції.

В одній з реклам впродовж сорока хвилин жінка готує печиво, додаючи в миску 701 хімічний інгредієнт. В іншій — ведуча в АСМР-форматі протягом години читає назви хімічних речовин, які не використовуються в органічній продукції.

У третьому ролику тривалістю понад шість годин кондитерка розписує 31 торт назвами хімікалій. У відео пропонують Just skip the chemicals and go with organic (Пропускайте хімікалії та обирайте органічне), що за розташуванням і дизайном нагадує кнопку Skip Ad (Пропустити рекламу).

Про рекламну кампанію агентство розповідає так: “Ми передбачали, що люди будуть дивитися тільки перші 15-20 секунд і зрозуміють суть нашої кампанії. Але ми помилялися. Цю рекламу показували на початку відео на YouTube, де кнопка “пропустити” з’являлася через 5 секунд, проте люди дивилися рекламу понад 7 хвилин. 11% усіх людей, які дивилися довше 30 секунд, подивилися все відео й почали сумніватися у своєму життєвому виборі”.

Перші ролики з такою ідеєю у компанії з’явилися у 2019 році. У півгодинному відео чоловік і жінка мили посуд і співали назви хімічних речовин, яких немає в органічній продукції. У ролик також вмонтувати неактивну кнопку Skip Ad (Пропустити рекламу). Попри це, люди дивилися її до кінця, завдяки чому агентство отримало нагороду Shorty Award 2020.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень