fbpx
Slow news

“Дякую” 16 мовами: українські дизайнери створили постери вдячності

Їх можна безплатно друкувати й розповсюджувати
Мар'яна Хемій, 28.03.2022

Світ підтримує Україну в боротьбі за свободу, цінності та права. Пліч-о-пліч разом з освіченою частиною світу ми боремося за наше майбутнє та збереження демократії. Автори проєкту вирішили висловити подяку в серії постерів.

Українські дизайнери Оля Кузовкіна та Сергій Сербін створили серію постерів, які говорять “Дякую” 16 мовами. Головна мета ініціативи — висловити подяку всім людям, які підтримують Україну під час війни. Усім, хто виходить на протести, відправляє пожертви та надає свої будинки тим, хто був змушений покинути країну.

Усього створено вісім різних постерів. Кожен з них можна завантажити на сайті проєкту, надрукувати й розмістити на вулицях міст, у вікнах магазинів, в офісах або в соцмережах, висловивши у такий спосіб свою подяку. Наразі до акції вже приєдналися кілька країн Європи. На сині та жовті постери можна натрапити на вулицях Франції, Німеччини, Австрії, Нідерландів, Естонії, Польщі, Чехії та Грузії.

“Цей проєкт для нас дуже важливий. Попри всю злість і біль ми зворушені колосальною підтримкою людей з усього світу. Тому вирішили спрямувати нашу енергію на проєкт, через який хочемо подякувати всім за допомогу в цій складній ситуації”, — зазначає співавторка проєкту, дизайнерка Оля Кузовкіна.

Команда запустила сайт проєкту — ukrainianssaythankyou.com. Крім постерів та матеріалів для соціальних мереж, тут зібрана інформація про фонди, яким можна донатити, та інші способи допомоги українцям. Будь-хто може завантажити постери та інші матеріали.

“Українці неймовірно вдячні та відкриті люди, і ми прагнемо нагадати про це в умовах інформаційної війни. Зараз нас оточує жорстокість, але пам’ятаймо про співчуття та добре ставлення одне до одного”, — додає співавтор проєкту, дизайнер Сергій Сербін.

Більше деталей — за посиланнями:
Сайт проєкту
Instagram проєкту
Сергій Сербін
Оля Кузовкіна

Читайте також у рубриці Slow news
Товарні знаки Coca-Cola знову зареєстровані в рф
Компанія виправдовується можливою втратою прав на свої ключові бренди
Назвали переможців конкурсу постерів до Дня донора крові
Темою ARTDONATION 2024 став заклик до піклування «Турбота починається з себе»
Instagram додасть ШІ-версії користувачів, а WhatsApp розширить можливості відеодзвінків
Дайджест оновлень популярних застосунків
LinkedIn розширює функції штучного інтелекту для пошуку роботи
ШІ адаптує резюме та напише супровідний лист
З’явився подкаст «9 місяців потому» з Катею Бльосткою
У ньому блогерка спілкується з гостями про материнство та здоров’я сім’ї
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень