Slow news

Depositphotos показав, як змінювалися стокові фотографії за останні 10 років

Дослідження, яке допоможе сформувати уявлення про сучасну естетику фотографій
Данилюк Даяна, 29.06.2020

Міжнародний фотобанк Depositphotos провів дослідження Стокова фотографія вчора і сьогодні. Воно наочно демонструє, які зміни відбулися за останні 10 років у візуальному контенті, його стилістиці та естетиці. 

Стокові фотографії розміщені повсюди: на білбордах, плакатах, в онлайн-кампаніях і навіть електронній пошті. Проте, якщо раніше їх походження можна було визначити точно, зараз стокові зображення змінили вигляд. 

Знімки з використанням яскравого спалаху, надмірної різкості та постобробки замінили автентичні кадри, естетика мінімалізму і природне світло. Буквальна візуалізація абстрактних тем — “командна робота”, “успіх”, “щаслива родина”, які стали класикою кліше стокової фотографії, поступилися місцем атмосферним знімкам з унікальним поглядом на повсякденне життя.

“Ми часто чуємо слово «автентичність» у контексті стокової фотографії, але як ми до неї дійшли? Розповідь про еволюцію стокової фотографії веде нас від постановних студійних зйомок до природних фотографій і охоплює все, що вплинуло на її естетику за останні 10 років. Вибір на користь більш автентичних, художніх і оригінальних знімків – краще рішення для будь-якого проєкту або бізнесу. І ми хочемо допомогти вам у цьому”, – зазначає Сандра Яковлева, креативна редакторка Depositphotos.

У проєкті Depositphotos визначені головні чинники, які змінили підхід фотографів до роботи зі стоковими платформами. Вони допоможуть сформувати уявлення про те, яка естетика нині актуальна, які зображення варто використовувати у проєктах і кампаніях, а яких ліпше уникати. 

Читайте також у рубриці Slow news
Reebok випускає перші рослинні кросівки
Взуття виготовлено з рицини, евкаліптового дерева та водоростей
NASA відправить на Місяць першу жінку
Космічний політ заплановано на 2024 рік
В Україні пройде перший інста-мітинг за права тварин
Зоозахисники виступають за заборону цирків, хутрових ферм та дослідів на тваринах
Реклама McDonald’s у Франції: надгризені білборди
Для слідів від укусів виготовили спеціальні рамки
У Токіо створили гігантський лабіринт із пустих автобусів
Експозиція тривала протягом чотирьох днів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень