fbpx
Slow news

Depositphotos показав, як змінювалися стокові фотографії за останні 10 років

Дослідження, яке допоможе сформувати уявлення про сучасну естетику фотографій
Данилюк Даяна, 29.06.2020

Міжнародний фотобанк Depositphotos провів дослідження Стокова фотографія вчора і сьогодні. Воно наочно демонструє, які зміни відбулися за останні 10 років у візуальному контенті, його стилістиці та естетиці. 

Стокові фотографії розміщені повсюди: на білбордах, плакатах, в онлайн-кампаніях і навіть електронній пошті. Проте, якщо раніше їх походження можна було визначити точно, зараз стокові зображення змінили вигляд. 

Знімки з використанням яскравого спалаху, надмірної різкості та постобробки замінили автентичні кадри, естетика мінімалізму і природне світло. Буквальна візуалізація абстрактних тем — “командна робота”, “успіх”, “щаслива родина”, які стали класикою кліше стокової фотографії, поступилися місцем атмосферним знімкам з унікальним поглядом на повсякденне життя.

“Ми часто чуємо слово «автентичність» у контексті стокової фотографії, але як ми до неї дійшли? Розповідь про еволюцію стокової фотографії веде нас від постановних студійних зйомок до природних фотографій і охоплює все, що вплинуло на її естетику за останні 10 років. Вибір на користь більш автентичних, художніх і оригінальних знімків – краще рішення для будь-якого проєкту або бізнесу. І ми хочемо допомогти вам у цьому”, – зазначає Сандра Яковлева, креативна редакторка Depositphotos.

У проєкті Depositphotos визначені головні чинники, які змінили підхід фотографів до роботи зі стоковими платформами. Вони допоможуть сформувати уявлення про те, яка естетика нині актуальна, які зображення варто використовувати у проєктах і кампаніях, а яких ліпше уникати. 

Читайте також у рубриці Slow news
Компанія Bolt створила меблі з перероблених автомобілів
Головна ідея – показати, як гармонійно можуть співіснувати люди та автомобілі
Розумні окуляри Ray-Ban від Meta отримали нову функцію
Тепер вони можуть публікувати фото в інстаграм
Джо Байден шукає фахівця зі створення мемів
Президент США готовий платити за це 85 тисяч доларів на рік
Для підлітків створили анімований комікс
Він навчає турбуватися про ментальне здоров’я
Квитки в театр Франка можна буде купити через авторизацію в Дії
У такий спосіб хочуть усунути спекуляції
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень