fbpx
Slow news

Depositphotos оголосили візуальні тренди на 2021 рік

Що чекає на бренди і творців контенту
Альтман Дарина, 17.12.2020

Міжнародний фотобанк Depositphotos випустив щорічний прогноз візуальних тенденцій. Проєкт “Візуальні тренди 2021: нова реальність” створено у співпраці з міжнародними креативними агенціями. 

Позитивні візуальні образи, піклування про фізичне й цифрове здоров’я, натхненні природою палітри кольорів, реалістичність і прості заспокійливі рішення в дизайні стануть головними напрямами у візуальній комунікації 2021 року.

Разом із цим набирають популярність “снек-відео” тривалістю кілька секунд, що привертають увагу глядачів за допомогою автентичних захопливих розповідей; інтерактивні сценарії, де користувач отримує мультисенсорний досвід. А ще — гейміфікація в дизайні: використання ігрових елементів на сайтах і в застосунках.

“Наш світ сильно змінився за останній рік. Досліджувати, як візуальна комунікація розвиватиметься в найближчому майбутньому, цього разу було особливо цікаво. Щоб допомогти брендам і творцям контенту зробити нову реальність більш захопливою, ми зібрали головні інсайти про нові запити, цінності й больові точки клієнтів. Також ми попросили креативні агентства й експертів з усього світу поділитися баченням, яке допоможе у створенні нових творчих проєктів”, – розповіла Марія Сибірцева, менеджерка креативних проєктів Depositphotos.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень