fbpx
Slow news

Данія зняла ролик про те, чому вона — постійна аутсайдерка зимових Олімпійських ігор

Причина в кліматі та відсутності підготовки спортсменів змалку
Мачулка Ангеліна, 31.01.2022

Данська телевізійна компанія TV 2 зняла рекламу до зимових Олімпійських ігор-2022, у якій пояснила, чому Данія ніколи не показує високі результати в цих змаганнях.

Ролик Danish Underdogs (“Данські аутсайдери”) пародіює, як у Японії, Норвегії, Чехії, Фінляндії та Італії батьки тренують майбутніх чемпіонів з раннього дитинства. Вони змушують дітей іти до найближчої вбиральні 16 км на лижах; передають лижі у спадок від прапрадідусів; стрижуть малюків, як відомих спортсменів, а на огляді в лікаря радіють, що в дитини стегна якраз для занять слаломом. 

“Є країни, які набагато кращі в зимових видах спорту, ніж ми. Ну і що”, — такими словами завершується ролик.

“Те, що ми, данці, були аутсайдерами на зимових Олімпійських іграх — і буквально в усьому, що пов’язано зі снігом чи льодом, — це просто факт. У нас насправді не було снігу десятиліттями, а наша країна пласка, як млинець. Крім того, ми завжди більше захоплювалися такими речами, як футбол і гандбол, тому зимові види спорту в нашій частині світу досить складні”, — пояснює артдиректор кампанії Крістіан Вестергард.

Також на вулицях Данії встановлюватимуть борди та вішатимуть плакати, у яких порівнюється олімпійський потенціал цієї країни із країнами-суперницями.

“В Австрії катаються на лижах у дошкільному закладі. У нас є доджбол”, – ідеться на одному з плакатів. На іншому написано: “У США більше хокейних арбітрів, ніж у нас гравців”.

Читайте також у рубриці Slow news
У Португалії перетворили винні корки на туристичних гідів
Достатньо піднести смартфон до корка — і пляшка розповість про регіон, з якого походить вино
Ювелірний бренд Lunet і Даша Трегубова створили відео про материнство під час війни
У розмові до Дня матері — про втому, відповідальність, внутрішню опору та щоденний пошук балансу в реальності, що постійно змінюється
Історичну україно-ірландсько-польську драму «Санаторій Горького. Поєдинок» презентували на фестивалі в Польщі
Фільм розповідає про події після радянського вторгнення до Польщі у 1939 році
«Тиха тривка радість»: у Венеції представили виставку про стійкість і досвід України під час війни
В основі експозиції від PinchukArtCentre — свідчення ветерана та морського піхотинця Гліба Стрижка, який повернувся з російського полону
У межах «Фестивалю кар’єри» у Києві відкриють «Кар’єрне кафе»
Відвідувачі зможуть отримати консультації, пройти профорієнтаційні тести й долучитися до інтерактивів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень