fbpx
Кейси

Creepy-блогінг: чого не зробиш заради підписників

Свинячі тельбухи, епатаж та життя у мінівені
Григорук Анастасія, 19.12.2019

Раніше ми розповідали про історію блогінгу та його різновиди, тепер поговоримо про те, чому дивні блоги такі популярні.

Бути блогером — усе одно, що грати у лотерею. Можна довго намагатися і не вгадати, а можна витягнути щасливий білет одразу й опинитися у топі.

Іноді історії блогінгу бувають настільки «creepy», що тут лише можна дивуватися. Ми вирішили розібрати незвичні кейси блогінгу та історії, що з ними пов’язані.


STAS ASKET

YouTube: 43,9 тис. підписників

Instagram: 91,3 тис. підписників

Про що: історія хлопця з України, що відмовився від комфортних та звичних умов життя. Себе позиціонує, як аскета та самітника. Де саме проживає блогер — невідомо, проте Стас називає це місце «Пропащинськ». Помешкання автора — старезний будинок, що не придатний до життя. Харчується хлопець переважно відходами, свинячими тельбухами та кістками. Разом із ним мешкають три собаки. Їжу, речі побуту та одяг Стас шукає на смітниках, які сам називає «базою».

З чого почалося: перше відео з’явилося у лютому 2019 року на Instagram-сторінці Стаса та у його сторіз. Це переважно знімання побуту, де блогер детально коментує своє життя і те, що відбувається у нього вдома. На YouTube Стас перейшов у квітні. Середня кількість переглядів ролику — від 50 до 110 тис. У коментарях глядачі зауважують, що це дуже депресивний та дивний контент, проте вони з радістю дивитимуться його й надалі. Також деякі підписники ставлять під сумнів реальність цього блогу та вважають, що це спеціальний проєкт. Проте чий та навіщо — лишається тільки здогадуватись.

Чому це цікаво: такі блоги зазвичай привертають увагу своєю неординарністю. Це своєрідний виклик суспільству і те, що дійсно виділяється серед натовпу. Якщо історія реальна — це може бути справжній кейс, однак, якщо це проєкт, тоді на моменті камінгауту авторів може чекати хвиля критики та відписок, а отже — кінець блогу.

ЩО ВАРТО ПЕРЕГЛЯНУТИ НА КАНАЛІ Стаса:

 STAS ASKET “База Кормит”

 STAS ASKET “Выпуски 1 – 11”

 STAS ASKET “Дождливый Пропащинск”


Jennelle Eliana Long

YouTube: 2,24 млн підписників

Instagram: 370 тис. підписників

Про що: лайфстайл блог Дженнель Еліани, яка сколихнула YouTube-спільноту, набравши 1,5 млн підписників за місяць. Дівчина подорожує Каліфорнією зі змієм Альфредо та розповідає про життя «на колесах» у мінівені.

З чого почалося: на сторінці в Instagram авторка має лише 51 пост. Перший датований червнем 2018 року. А от на YouTube перше відео з’явилося лише нещодавно і дещо нагадує випуск програми Pimp My Ride. Дженнель детально та з гумором розповідає про те, як зробила зі звичайної автівки справжній будинок із холодильником, кухнею, ліжком, гардеробом та вітальнею. Окрім цього, дівчина показує свої буденні справи, відповідає на запитання прихильників та ділиться своїми думками. Підписники активно коментують та підтримують ініціативу блогерки.

Чому це цікаво: лайфстайл, зазвичай, дуже популярна тема, де мало чим можна виділитися. Дженнель демонструє незвичний тип життя, не притаманний іншим. До того ж, у дівчини чудове почуття гумору, а всі відео виконані у ненав’язливому розмовному стилі з використанням популярних мемів та жартів. Наразі блогерка невдоволена своєю популярністю, адже через це почали страждати її приватне життя та родина.

Що варто переглянути на каналі Дженнель:

 VAN TOUR | SOLO FEMALE TRAVELER lives VANLIFE with PET SNAKE!

 WHY DO I LIVE IN A VAN? (Q&A)

 WHY I HAVEN’T POSTED A VIDEO


Anton Lapenko

YouTube: 440 тис. підписників

Instagram: 1 млн підписників

Про що: короткі гумористичні ролики у стилі передач НТВ 90-х років з актором та інстаграм-коміком Антоном Лапенком у головній ролі. Його найвідоміші персонажі — депресивний та дуже невпевнений інженер, експресивний журналіст і ведучий програми «Загадка дыры», полковник Катамаранов і рокер Роза Робот. Блогер реалістично та дуже смішно копіює ретро-стилістику, створюючи відчуття, ніби дійсно переглядаєш відео часів VHS, екранних шумів, телевізорів з антеною і дивної журналістики.

З чого почалося: перші скетчі з’явилися на Instagram-сторінці Антона у жовтні 2017 року. Чимало його відеороликів стали вірусними, що дозволило акторові зібрати мільйон фоловерів менше, ніж за 2 роки. На YouTube Антон з’явився 4 місяці тому і вже зібрав 440 тис. підписників. Там можна знайти більшість найпопулярніших роликів блогера, а також випуски його нового проєкту — серіал «Внутри Лапенко».

Чому це цікаво: проєкт Антона — це те, що завжди буде популярним. Тонкий якісний гумор, стилістика, оригінальні персонажі. Його висловлювання вже стали крилатими. У коментарях глядачі захоплюються акторською грою та пишуть, що чекають нових випусків Антона більше, ніж на власну зарплату.

Що варто переглянути на каналі Антона:

 ИНЖЕНЕР “ПРО ЗАРПЛАТУ”

 ЗАГАДКА ДЫРЫ “БУНКЕР

 Внутри Лапенко. 1 Серия

Читайте також у рубриці Кейси
Як українські бренди зберігають і переосмислюють культурну спадщину
Брошка-нагорода з титану до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру, візерунки старовинних рушників на одязі та колекція, натхнена українськими мозаїками
/ Єрболат Бекбау: як будувати маркетинг і спільноту в медіа
Про маркетологів та редакцію, довіру і гроші — на прикладі Kyiv Independent
Чому українці волонтерять та донатять: дослідження фонду КОLO
В опитуванні взяли участь респонденти із 42 країн світу
/ Рекламний бліц: Ілля Почкун
/ Як креативній агенції співпрацювати з відеопродакшеном
Досвід та інсайти на прикладі ddd agency Х and action
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень