fbpx
Slow news

Converse відкрив віртуальний магазин на острові зі сміття

Проєкт для допомоги Тихому океану
Коротенко Оля, 04.05.2021

Бренд кедів Converse разом з агентством Virtue запустили проєкт Renew Labs., за допомогою якого хочуть привернути увагу до проблеми сміття в океані й допомогти її розв’язати.

У межах проєкту бренд відкрив віртуальний магазин на реальному острові зі сміття в Тихому океані. Острів утворився самостійно — через особливості течій сміття вже багато років зносить в одне місце. Зараз сміттєвий острів містить у собі понад 80 мільйонів тонн пластику, а його площа становить близько 1,6 мільйона квадратних кілометрів.

У віртуальному магазині Converse продаються кеди, створені в колабораціях з художниками й екоактивістами. Кожну пару створювали за допомогою стійких технологій.

Асортимент планують оновлювати до 8 червня — Всесвітнього дня океанів.

Магазин працює за системою Choose Your Own Donation — тобто продає кеди в обмін на пожертвування. Усі збори від продажів спрямують до фонду очищення океану від пластику Take 3. Мета ініціативи — позбутися 1 000 000 одиниць сміття. Гасло віртуального магазину — Closing soon (“Скоро закриття”), оскільки бренд хоче скоріше зібрати потрібну суму й завдяки цьому звільнити океан від сміттєвого острова.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень