fbpx
Slow news

Coca-Cola запустила глобальну різдвяну кампанію

Вона стала 100-ю в історії бренду
Альтман Дарина, 10.11.2020

Coca-Cola запускає глобальну різдвяну кампанію, яка стане 100-ю в історії бренду. Слоган кампанії – “Бути поряд на свята – найкращий подарунок”.

Бренд Coca-Cola уже давно є символом новорічного сезону. За попередні десятиріччя світ побачив багато пам’ятних різдвяних образів та сюжетів: від образу Санта Клауса, створеного для різдвяної кампанії бренду Coca-Cola близько 90 років тому і яким ми знаємо його досі, до легендарних різдвяних вантажівок.

Над відеороликом під назвою “Лист” режисер Тайка Вайтіті, що відомий за стрічками “Тор 3: Рагнарок”, “Кролик Джоджо”, працював у партнерстві з агенцією Wieden+Kennedy. Ролик розповідає про батька, який вирушає у довгу подорож заради здійснення різдвяної мрії доньки.

На початку ролика батько збирається у відрядження, і вже біля дверей його зупиняє маленька донька. Вона вручає йому лист, який власноруч написала для Санта Клауса, та просить надіслати його. У наступному епізоді батько заклопотаний справами, аж раптом усвідомлює, що забув відправити лист.

Із цього моменту розпочинається його місія: переконатися, що лист дійде до адресата. Щоб дістатися Північного полюса, він перепливає моря, підкорює гори та скелі, пробирається крізь непроглядні джунглі та перетинає безлюдну північну тундру. 

Починаючи з листопада, рекламний ролик покажуть у більш ніж 90 країнах світу.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень