fbpx
Slow news

“Читомо” створить онлайн-виставку щоденників українців під час війни

Кожен охочий може подати на розгляд свої записи
Мачулка Ангеліна, 10.08.2022

“Читомо” оголосив про створення онлайн-виставки “Ще один день: щоденники війни”.

Команда проєкту вважає, що особисті  щоденники можуть яскраво показати стан сучасного українця, і цей досвід важливо зафіксувати й показати.

Для повноти картини збиратимуть свідчення тих, хто брав участь у бойових діях, цивільного населення, волонтерів, учасників територіальної оборони, вимушено переміщених осіб, тих, чиї міста окупували або хто не виїхав з України тощо.

“Цим проєктом ми хочемо не лише зібрати різні досвіди (у своєрідний мініархів), а й відстежити, як практика ведення щоденника може бути терапевтичною і як їх перегляд\прочитання може змінювати горизонти емпатії. Як ми читаємо досвіди інших? У який спосіб вибудовуємо довіру до свідчень інших? Ці питання ми хочемо розкривати у представленні результатів відбору, і з цими питаннями будемо давати раду під час розгляду щоденників”, говорить редакторка спецпроєктів Вікторія Фещук.

Надіслати свої записи може кожен охочий. Записи мають бути в електронному вигляді: нотатки в друкованому чи електронному блокнотах, скетчі, плакати, ілюстрації, вірші, есеї, шкіци, комікси, графіті, відео, анімація, фото тощо.

Для публікації записи обиратимуть за такими критеріями: цілісність, послідовність викладу, маркування часу, присутність воєнного контексту.

Подати щоденники можна за посиланням до 20 серпня. Результати оголосять 30 серпня.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень