fbpx
Slow news

“Читомо” створили мапу просторів з українськими книжками за кордоном

Також можна додати власну книжкову ініціативу
Бондар Каріна, 13.03.2023

Медіа “Читомо” й LitCentr запустили мапу просторів Ukrainian Bookshelves Worldwide з українськими книжками за кордоном.

Мапа містить 388 просторів у 22 країнах світу. Лише в Німеччині працюють 140 локацій з українськими книжковими полицями. Крім того, книжки українською є в Канаді, Франції, Португалії, Південній Кореї, Нідерландах і Бельгії.

Щоб додати власну книжкову ініціативу за кордоном, потрібно написати на електронну пошту partners.chytomo@gmail.com.

Проєкт створили за підтримки УІК, Української бібліотечної асоціації, Німецької бібліотечної асоціації, Goethe-Institut в Україні та МЗС України.

Читайте також у рубриці Slow news
Американський бренд створив спеціальні сандалі для користування туалетом
Взуття з платформою заввишки 18 см замінює підставку для ніг, що допомагає тримати тіло в більш природному положенні
GUZEMA Fine Jewelry відкрила перший бутик у Нью-Йорку
Новий простір бренду розташований у районі Сохо, а його архітектурну концепцію розробила Вікторія Якуша
У книгарні «Сенс» на Хрещатику відбудеться фестиваль, присвячений темі дому
Дводенна подія поєднає лекції, дискусії, ярмарок українських брендів і благодійних ініціатив, а також тематичні інтерактиви
У КПІ триває набір на другий потік «Ветеранської магістратури»
Учасники програми зможуть здобути інженерну освіту у сфері протезування та реабілітаційної інженерії
Google Images змінює дизайн і додає створення зображень за допомогою ШІ
Новий інтерфейс пропонує персоналізовану стрічку, колекції для збереження ідей та можливість створювати власні зображення безпосередньо в пошуку
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень