fbpx
Slow news

Читати під час війни

Видавництва надають електронні книжки безплатно та за 1 грн
Мар'яна Хемій, 16.03.2022

Розповідаємо про доступні можливості.


 Понад 50 українських видавництв та авторів надали свої електронні та аудіокнижки для безплатного користування в додатку Yakaboo.

Серед них “А-ба-ба-га-ла-ма-га”, “Богдан”, “Вавилонська Бібліотека”, “Видавництво 21”, “Видавництво Анетти Антоненко”, “Видавництво Старого Лева”, “Видавництво УКУ”, “Віхола”, Discursus, “Дім Химер”, Irbis Comics, “Каламар”, #книголав, “Нора-Друк”, “Ніка-Центр”, “Ранок”, “Саміт-Книга”, Bonnier Books UK, IPIO, Meridian Czernowitz, Snowdrop publishing, Vivat, Yakaboo Publishing, “Залізний тато”, “Смолоскип”, “Фабула”, “Фоліо” та інші.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно завантажити додаток в AppStore або Google Play, відкрити його, оформити передплату й обрати бажану книжку.


 Аудіокнигарня АБУК надала на час бойових дій безплатний доступ до дитячих аудіокнижок.

Щоб їх прослухати, потрібно завантажити додаток АБУК в AppStore або Google Play та обрати книжку з добірки “Безкоштовні дитячі аудіокнижки”.

Також АБУК анонсувала, що поповнюватиме каталог книжками для дорослих.


 Книгарня PocketBook надала можливість безплатно завантажити електронні книжки на суму 200 грн. Вона діятиме з 9 до 31 березня 2022 року.

Для цього потрібно зареєструйтеся на сайті pocketbook.ua та увійти в обліковий запис користувача. Вибрати у книгарні будь-які електроні книжки і вказати промокод READ_NOWAR при оформленні замовлення.

Промокод діятиме лише на одне замовлення. Якщо сума покупки перевищуватиме 200 грн, потрібно буде доплатити різницю.


 “Видавництво Старого Лева” надало безплатний доступ до майже 30 електронних книжок для дітей різного віку. 

Щоб отримати електронну книжку, потрібно зареєструватися та/або залогінитися у Спільноті Старого Лева. Серед пропонованих книжок в електронному форматі обрати видання та додати їх у кошик, натиснувши кнопку “Купити електронну книжку”, відтак завершити оформлення замовлення. Одразу після цього книжки стануть доступні для завантаження в особистому кабінеті.


 На сайті  “Видавництва Анетти Антоненко” можна придбати електронні книжки по 1 грн. Тут є 129 книжок, зокрема 5 новинок, що з’явилися в продажу після 24 лютого. Усі кошти перерахують на потреби української армії.

Книжки будуть доступні одразу після оплати за посиланням у листі на пошті, за якою ви зареєстровані на сайті.


 Видавництво #книголав відкрило доступ до електронних книжок для дітей та підлітків. Зараз вони коштують по 1 грн. На сайті видавництва можна завантажити художні та пізнавальні книжки українських та закордонних авторів:

Асортимент видань поповнюватиметься.

Також для дорослих читачів #книголав відкрило доступ до книжки Дмитра Кулеби “Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот”.

Окрім того, книжки видавництва для читачів будь-якого віку є у вільному доступі на платформах: АБУК, Megogo, Yakaboo.


 Усі електронні книжки видавництва “Фоліо” можна придбати за 1 грн. Під час покупки на сайті введіть промокод book. Отримані кошти спрямують на потреби української армії.


 Видавництво Vivat також відкрило доступ до електронних книжок.

Щоб їх завантажити, потрібно зареєструватися на сайті й замовити книжку. За деякий час вона з’явиться в особистому кабінеті користувача (Особистий кабінет — Історія замовлень — Детальніше про замовлення), звідки її можна завантажити.


 Видавництво “Наш формат” виклало у вільний доступ електронну книжку “37 буддійських штук. Як пережити бентежні часи” Ольги Корнюшиної.

У ній описано 37 кроків, які можуть змінити психологічний стан людини та її ставлення до певних подій.

Щоб завантажити книжку, потрібно зробити замовлення за цим посиланням (система не проситиме оплату). Книжка буде доступна для завантаження в особистому кабінеті, у розділі “Електронна бібліотека”.


 Британська книжкова компанія Exact Editions тимчасово відкрила для вільного користування свою колекцію електронних книжок про Україну.

Серед видань — книжки Карла Шльоґеля “Україна. Нація у прикордонні”, Браяна Вільямса “Кримські татари”, Ендрю Вілсона “Українці: несподівана нація” та інші. Повний список можна переглянути тут.

Книжки будуть у вільному доступі до 15 квітня.

Читайте також у рубриці Slow news
Боротьба з насильством: в Україні стартувала кампанія підтримки постраждалих
Організації, зірки та лідери думок об’єднуються, щоб привернути увагу до проблеми
Вийшло третє число «Літопису українського дизайну»
У ньому розповідають про офіційні шрифти ЗСУ, піар-кампанії військових бригад та соціально-політичну графіку
Стартувала національна кампанія «Ми всі за одне»
Героями ролика-маніфесту стали реальні військовослужбовці та волонтери
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень