fbpx
Slow news

Чотири українські студії отримали міжнародну нагороду в галузі дизайну

Серед них – Yod Group, Bogdanova Bureau, Woo та Between The Walls
Дуран Яна, 24.01.2024

Проєкти чотирьох українських дизайнерських студій отримали визнання від премії International Design Awards 2023 року. Серед них – Yod Group, Bogdanova Bureau, Woo та Between The Walls.

International Design Awards – це міжнародна нагорода у сфері дизайну, спрямована на відзначення та пошук нових архітекторів, дизайнерів та розробників інтер’єрів.

 Yod Group

П’ятизірковий готель із двома ресторанами та SPA Hay Boutique Hotel and SPA by Edem Family здобув «срібло» в номінації Hospitality Building Of The Year («Готельна будівля року») та третє місце в номінації Hospitality Interior Design («Готельний дизайн інтер’єру») за чайну One Tea Tree.

 Bogdanova Bureau

Концепт відбудови Макарівської амбулаторії спільно з KSE foundation був нагороджений «сріблом» у категорії Healthcare Architecture Design / Clinics («Дизайн архітектури у галузі охорони здоров’я / клініки»).

У березні 2022 року російські військові зруйнували медичний пункт в селі Макарів біля Бучі. Нова концепція будівлі базується на поєднанні сучасної архітектури та відзначенні пам’яті.

Крім цього, проєкт інтер’єру концептуального шоуруму MUKHA для історичної будівлі по вулиці Strobelgasse у Відні здобув друге місце в номінації Commercial Interior Designs («Дизайн комерційного інтер’єру»).

 Woo

У номінації Home Furniture («Меблі для дому») бренд отримав «бронзову» нагороду за крісло PLAY.

Ідея дизайну виникла з дитячої гри, де потрібно точно кидати кільце й зачепити його за вертикальну штангу.

У грудні 2022 року крісло відзначили нагородою Best of Year Awards. Тоді вперше предмет від українського бренду здобув перемогу в номінації Residential Seating.

 Between The Walls

Проєкт Marbaloon отримав дві нагороди: «золото» у номінації Interior Designer Of The Year / Residential («Дизайнер інтер’єру року / Житлові приміщення») та «срібло» в категорії Residential Interior Design / Other Residential Interior Design «Дизайн житлового інтер’єру / Інше».

Окрім того, проєкт мікробудинку Microhome площею 22 м² для переселенців у Карпатах отримав визнання в кількох категоріях: «золото» у Residential Architecture Design / Tiny Home («Дизайн житлової архітектури / Крихітний дім») і Hospitality Architecture Design / Tourism («Дизайн у сфері гостинності / Туризм»), а також «бронзу» в Landscape Architecture Designs / Tourism («Дизайні ландшафтної архітектури / Туризм»).

Читайте також у рубриці Slow news
Агенція plusone social impact розробила комунікаційну стратегію для Українського ветеранського фонду
У межах ініціативи створили перший відеоролик
У США зняли фільм про Джамалу та війну в Україні 
Cвітова премʼєра відбулася у другу річницю повномасштабного вторгнення росії
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень