fbpx
Slow news

Чотири українські студії отримали міжнародну нагороду в галузі дизайну

Серед них – Yod Group, Bogdanova Bureau, Woo та Between The Walls
Дуран Яна, 24.01.2024

Проєкти чотирьох українських дизайнерських студій отримали визнання від премії International Design Awards 2023 року. Серед них – Yod Group, Bogdanova Bureau, Woo та Between The Walls.

International Design Awards – це міжнародна нагорода у сфері дизайну, спрямована на відзначення та пошук нових архітекторів, дизайнерів та розробників інтер’єрів.

 Yod Group

П’ятизірковий готель із двома ресторанами та SPA Hay Boutique Hotel and SPA by Edem Family здобув «срібло» в номінації Hospitality Building Of The Year («Готельна будівля року») та третє місце в номінації Hospitality Interior Design («Готельний дизайн інтер’єру») за чайну One Tea Tree.

 Bogdanova Bureau

Концепт відбудови Макарівської амбулаторії спільно з KSE foundation був нагороджений «сріблом» у категорії Healthcare Architecture Design / Clinics («Дизайн архітектури у галузі охорони здоров’я / клініки»).

У березні 2022 року російські військові зруйнували медичний пункт в селі Макарів біля Бучі. Нова концепція будівлі базується на поєднанні сучасної архітектури та відзначенні пам’яті.

Крім цього, проєкт інтер’єру концептуального шоуруму MUKHA для історичної будівлі по вулиці Strobelgasse у Відні здобув друге місце в номінації Commercial Interior Designs («Дизайн комерційного інтер’єру»).

 Woo

У номінації Home Furniture («Меблі для дому») бренд отримав «бронзову» нагороду за крісло PLAY.

Ідея дизайну виникла з дитячої гри, де потрібно точно кидати кільце й зачепити його за вертикальну штангу.

У грудні 2022 року крісло відзначили нагородою Best of Year Awards. Тоді вперше предмет від українського бренду здобув перемогу в номінації Residential Seating.

 Between The Walls

Проєкт Marbaloon отримав дві нагороди: «золото» у номінації Interior Designer Of The Year / Residential («Дизайнер інтер’єру року / Житлові приміщення») та «срібло» в категорії Residential Interior Design / Other Residential Interior Design «Дизайн житлового інтер’єру / Інше».

Окрім того, проєкт мікробудинку Microhome площею 22 м² для переселенців у Карпатах отримав визнання в кількох категоріях: «золото» у Residential Architecture Design / Tiny Home («Дизайн житлової архітектури / Крихітний дім») і Hospitality Architecture Design / Tourism («Дизайн у сфері гостинності / Туризм»), а також «бронзу» в Landscape Architecture Designs / Tourism («Дизайні ландшафтної архітектури / Туризм»).

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень