fbpx
Slow news

Чотири правила нового ділового етикету

Гайд від Wooo Agency
Bazilik Media, 26.05.2020

Поки майбутнє офісів доволі розмите, а карантин ще повністю не скасували, ми продовжуємо поєднувати офісну та домашню роботу в одному місці. 

Щоб робота в нових реаліях була продуктивною, креативна агенція Wooo Agency розробила короткий гайд з бізнес-етикету.   


Камера — дзеркало душі, ввімкни її

Камера ноутбука під час онлайн-зустрічі має бути ввімкненою та чистою. Стеж, аби вона була на рівні очей та щоб світло не засліплювало співрозмовника (ми ж не на концерті Олега Винника). Бажано уникати потрапляння в кадр родичів, друзів та домашніх застіль. Для першої ділової зустрічі краще вибрати максимально ненав’язливий фон. З давніми колегами можна юзати смішні картинки та мемчики.

Не ховайся за ніком від ближнього свого

Використовуй своє справжнє ім’я, а не нік. Це не лише додасть серйозності зустрічі, а й полегшить комунікацію. Куди зручніше бачити, з ким спілкуєшся, аніж витрачати час на розмірковування про дотепність ніку. Жодних Ді Капріо на аватарці, жодних фотографій зі шкільних альбомів — ми хочемо бачити твоє личко, Гюльчатай!

На робочому місці порядок, оберігай його

Навіть якщо робочим місцем стала кухня, там має бути прибрано й комфортно. Бо звідки візьметься охота до праці, коли весь стіл завалений книжками й папірцями, а з люстри звисає загублена шкарпетка? Ну й не варто страхати безладом на фоні колег по той бік екрана!

Де б ми не були, ми разом

Особисто ми вирішили міксувати формати: частина Wooo Agency й далі працює з дому, частина повертається в офіс. Однак скільки б кілометрів нас не розділяло фізично, у робочому світі ми на відстані одного повідомлення в Telegram. Не зникай з поля зору, відповідай на запити максимально оперативно та чітко — і зійде на нас KPI.

Як бачимо, мрія фрилансерів потроху здійснюється, і скоро ми всі навчимося працювати ефективно з будь-якої точки планети, навіть з берега Середземного моря. Хоч би вже авіасполучення відкрили, отоді заживемо!

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень