Slow news

Чому магазини припиняють онлайн-продажі під час карантину

Victoria’s Secret, Patagonia та TJX
Данилюк Даяна, 30.03.2020

Через карантин більшість магазинів роздрібної торгівлі закрилася, а ті, що могли — перейшли в онлайн. Як пише Adweek, американські компанії Patagonia та TJX, які володіють мережею універмагів та дискаунтерів, закрили не лише свої офлайн, а й онлайн-магазини.

Також продажі в інтернеті припинила компанія Victoria’s Secret. Вона опублікувала повідомлення про тимчасове закриття онлайн-магазину в себе на сайті. Утім, за декілька днів онлайн-платформа запрацювала знов.

Зображення: Adweek

Чому це сталося? 

 Victoria’s Secret відновиВ роботу раніше визначеного терміну, але компанія відмовилася коментувати цю ситуацію. 

Сухаріта Кодалі, аналітикиня роздрібної торгівлі в компанії Forrester, припускає: “Єдина причина, з якої ритейлер може припинити свою роботу — відсутність працівників у сфері IT або автозавантаження.”

Іншою причиною могло стати те, що вартість експлуатації — оброблення та доставка замовлення — перевищує можливий дохід, який буде отримувати платформа в нинішній ситуації. Але той факт, що Victoria’s Secret все ж продовжили онлайн-роботу, вказує, що причина, імовірно, не в цьому.

 Інша американська компанія з виробництва одягу — Patagonia — оголосила про тимчасове закриття офлайн та онлайн-магазинів ще 13 березня. 

«Безпека наших працівників є нашим головним пріоритетом. Ми вживаємо відповідних запобіжних заходів, щоб допомогти зупинити поширення вірусу, наскільки це в наших силах», — написала CEO бренду Роуз Маркаріо. 

До цього бренд закривався на деякий час разом з брендами Ben&Jerry і Lush Cosmetics на підтримку Всесвітнього кліматичного маршу. 

На думку експерта з роздрібної торгівлі Брюса Віндера, закриття магазинів мотивовано тим, що компанії захищають своїх працівників. Адже кожне інтернет-замовлення — це робота людей, які шукають товар, упаковують та доставляють його. І попри те, що клієнти, купуючи товар з дому, перебувають у безпеці, працівники залишаються вразливими.

Віндер також зазначив, що рішення втратити прибуток заради захисту своїх працівників та клієнтів — послідовне. Хоча це ставить компанію під ризик випасти з ринку.

“У нинішніх умовах бізнес не може принести будь-який новий дохід. Ви повністю вимикаєте кран потоку продуктів.”

Читайте також у рубриці Slow news
Мобільний додаток EcoHike для очищення шляху в поході додає нові функції
Інтеграція “Моршинської” у проєкт компанії GlobalLogic
Українці створили перший у світі музей про прийняття батьками своїх ЛГБТ-дітей
Дві історії матерів про те, як вони прийняли камінг-аут своїх дітей
Документальний фотопроєкт про власників українських бізнесів
Історії 100 бізнесменів з 12 міст України
Don’t Do It: Nike випустив ролик проти расизму
Бренд Adidas підтримав кампанію у своєму Twitter
WordPress зняв документальний фільм про історію реклами
Засновники креативних агенцій з усього світу розповіли, як робили рекламу в 90-х, і як її змінив інтернет
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень