fbpx
Slow news

Червоний Хрест запустив інтегровану кампанію, що розповідає, як організація допомагає українцям  

Використали справжні фотографії рятувальників у дії
Бондар Каріна, 06.09.2023

Агенція VCCP London створила інтегровану кампанію для британського Червоного Хреста, яка покликана пролити світло на його гуманітарну діяльність у Великій Британії та в усьому світі, а також привернути увагу нових донорів до його бренду.

Використовуючи справжні кадри і фотографії рятувальників у дії, кампанія демонструє різні способи, у які британський Червоний Хрест підтримує людей і громади в Україні, долає наслідки стихійних лих у Туреччині і Сирії та допомагає постраждалим від повені у Великій Британії.

Кампанія, що охоплює онлайн-відео, зовнішню рекламу, пресу, диджитал-рекламу, соціальні мережі та радіо, також підкреслює, що допомога все ще потрібна під час війни в Україні, а також Туреччині та Сирії.

“Суворі кадри кампанії Here for Humanity достовірно демонструють потужну реакцію Червоного Хреста на кризові ситуації в усьому світі. Ці відверті кадри привертають увагу до наших рятувальників і людей, яким вони допомагають, надаючи необхідну медичну допомогу, їжу і воду, транспорт і комфорт, показуючи, що Червоний Хрест тут для людства”, – зазначила Наташа Дікінсон, виконавча директорка зі стратегії та комунікацій британського Червоного Хреста,

Багатоканальна кампанія триватиме з 4 вересня до 19 листопада. Медіаплануванням та закупівлями займалося Havas Media.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень