fbpx
Slow news

Челендж від Depositphotos пропонує створити постер до фільму та отримати підписку на Megogo

Він має відображати життя під час локдауну
Альтман Дарина, 26.04.2021

Графічний онлайн-редактор Crello від Depositphotos запустив челендж “CrellOscar: мій локдаун-фільм”. У його межах пропонують створити постер вигаданого фільму про власне життя під час локдауну.

Троє переможців отримають підписку на Megogo, річну підписку на Crello Pro та ще один секретний подарунок від команди.

Щоб узяти участь, не потрібно бути дизайнером чи художником, адже мета ініціативи – показати, що у Crello кожен може легко створювати якісний візуальний контент.

Для цього команда створила колекцію шаблонів та арту “Оскар”, але можна використовувати будь-які з тисяч картинок, фото, відео та музики із бази Crello або власні фото.

“Спочатку ми у Crello хотіли просто створити щось цікаве до «Оскару 2021». Але потім зрозуміли: за цей рік у локдауні ми настільки багато часу проводили в Zoom, Skype та Google Meet, що дивилися на себе (давайте чесно, 70% часу на дзвінках з камерою ми дивимося на себе) набагато довше й частіше за будь-який фільм чи серіал. 

І те, якими методами ми намагалися урізноманітнити своє життя у чотирьох стінах, наші фейли під час робочих дзвінків, наші вечірки та кавабрейки у Zoom — усе це заслуговує на Оскар не менше, ніж ДіКапріо. Тому ми вирішили відновити справедливість”, — розповіла Оксана Тунікова, бренд-менеджерка Crello.

Щоб взяти участь у челенджі, потрібно зайти у Crello та створити свій плакат (Шаблони – Плакат). Можна використати арт із підготовленої колекції “Оскар” (Об’єкти – Оскар) або щось інше з великої бібліотеки.

Учасники мають опублікувати свої постери в соцмережах Instagram або Facebook із гештегом #crelloscar та позначити @crelloru. 30 квітня команда Crello рандомно визначить трьох переможців.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень