fbpx
Slow news

Canva дасть змогу генерувати власні зображення за допомогою ШІ

Як преміум-передплатникам, так і звичайним користувачам
Мачулка Ангеліна, 14.11.2022

Canva запускає функцію штучного інтелекту для перетворення тексту на зображення.

Компанія почала тестувати цю функцію у вересні 2022 року, а зараз розгортає її для своїх більш як 100 мільйонів користувачів. Нею можуть скористатися як преміум-передплатники, так і звичайні юзери. Canva надаватиме змогу генерувати до 100 зображень на день.

Щоб користуватися опцією, спочатку потрібно описати зображення, яке ви хочете отримати, — для цього покажуть кілька зразків запитів. Потім можна вибрати стиль картинки (фото, малюнок, 3D, живопис, візерунок і концептуальне мистецтво) — й інструмент створить чотири зображення. Також є можливість повідомити про зображення, які містять сцени насильства, оголеного тіла, ворожі висловлювання та “упереджений і/або стереотипний” вміст. 

“Одним з моїх улюблених є те, що студенти використовують її (функцію — ред.) для візуалізації своїх історій. Коли вони пишуть історію на уроці англійської мови та використовують перетворення тексту на зображення, щоб створити зображення, яке відповідає цій історії. Ми також бачили, як її використовували для зображень у презентаціях, на листівках і на футболках, які вони можуть друкувати через Canva”, — коментує співзасновник Canva та директор із продуктів Камерон Адамс.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень