fbpx
Slow news

Burger King звинуватили в сексизмі через твіт до 8 березня

“Місце жінок — на кухні”
Альтман Дарина, 09.03.2021

8 березня, у Міжнародний день боротьби за права жінок, британський Burger King опублікував допис у Twitter: “Місце жінок — на кухні”. У наступних твітах вони обіграли речення й розповіли про нерівний гендерний розподіл працівників ресторанних кухонь. 

Допис був частиною кампанії, що надає стипендіальну програму для жінок, які працюють у ресторанах мережі Burger King. У такий спосіб компанія намагалась обіграти стереотипний сексистський вислів, проте у відповідь зустріла масове обурення й видалила твіт.

Чимало користувачів зауважили, що попри жартівливий контекст та добру ініціативу за цим твітом, писати такі вислови у День боротьби за жіночі права недоречно. Burger King опублікували допис із вибаченнями та пояснили свої дії.

“Ми вас чуємо. З нашого боку було неправильним писати оригінальний твіт, та ми просимо вибачення. Наша мета — привернути увагу до того факту, що лише 20% наших професійних шеф-кухарів у Великій Британії є жінками, та ми хочемо допомогти змінити ситуацію нашими стипендіями. Ми зробимо це краще наступного разу.

Ми вирішили видалити той твіт після вибачення. Ми також побачили образливі коментарі під ним, але не хочемо залишати місце для таких речей”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень