fbpx
Slow news

Burger King запустив рекламу на честь відкриття ресторанів після пандемії

Вона показує людей, які вигадували способи поїсти на вулиці
Мачулка Ангеліна, 03.09.2021

Мережа ресторанів швидкого харчування Burger King та агенція INGO запустили рекламну кампанію на честь відкриття ресторанів після пандемії.

Проєкт запустив відділ компанії в Німеччині. На плакатах зображені клієнти Burger King, яким довелося імпровізувати й знаходити творчі способи поїсти, тому що зали ресторанів були зачинені.

На білбордах зображено гасло нової кампанії: “Нарешті можна нормально поїсти!”.

Зображення з’явилися в Берліні, Гамбурзі та Франкфурті, а також у соцмережах.

Читайте також у рубриці Slow news
Rexona розмістила свій логотип під пахвою четвертого арбітра на Чемпіонаті світу-2026
Бренд скористався особливістю регламенту турніру, який не забороняє спонсорство на формі арбітрів
GUNIA Project до сьомої річниці оновлює свій перший магазин у Києві
Новий інтер’єр розвиває просторову концепцію бренду, зберігаючи фокус на предметах і ремісничих традиціях
Frontier і К-2 представили благодійну колекційну футболку
Обличчями кампанії стали військовослужбовці, а дизайн присвятили роботі операторів дронів
Стрес, вигоряння, кар’єра та довіра: Gradus Research оприлюднив результати HR-дослідження за 2026 рік
Дослідили зміни у ставленні українців до кар’єри, робочого навантаження, балансу між роботою та особистим життям
METRO Україна представила адаптивний посуд, створений у співпраці із Superhumans Center
Доступні дві моделі тарілок, розроблені для людей із травмами верхніх кінцівок, протезуванням або порушеннями моторики
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень