fbpx
Slow news

Burger King запустив рекламу на честь відкриття ресторанів після пандемії

Вона показує людей, які вигадували способи поїсти на вулиці
Мачулка Ангеліна, 03.09.2021

Мережа ресторанів швидкого харчування Burger King та агенція INGO запустили рекламну кампанію на честь відкриття ресторанів після пандемії.

Проєкт запустив відділ компанії в Німеччині. На плакатах зображені клієнти Burger King, яким довелося імпровізувати й знаходити творчі способи поїсти, тому що зали ресторанів були зачинені.

На білбордах зображено гасло нової кампанії: “Нарешті можна нормально поїсти!”.

Зображення з’явилися в Берліні, Гамбурзі та Франкфурті, а також у соцмережах.

Читайте також у рубриці Slow news
ELLE Україна присвятив червневу digital-обкладинку Atlas Festival
Авторкою обкладинки є Маша Рева, а до випуску увійшло інтерв’ю з хедлайнером фестивалю — австралійським гуртом breathe.
Uber Eats в Австралії «запакував» рекламу конкурентів, щоб показати масштаби своєї доставки
Замість створення нових плакатів використали наявну зовнішню рекламу у власній маркетинговій кампанії
Як не втратити гроші під час онлайн-шопінгу: рекомендації кіберполіції
Правоохоронці закликають уважно перевіряти продавців і не передавати банківські дані стороннім особам
Бренд TO BE представив кампанію до Pride Month та лімітований благодійний дроп футлайнерів
Усі кошти від їх продажу передадуть на потреби ЛГБТ+ військових
У Дії розпочали тестування послуги розірвання шлюбу онлайн
Участь у бета-тестуванні можуть взяти подружжя без спільних неповнолітніх дітей, які мають взаємну згоду на розлучення
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень