fbpx
Slow news

Burger King став офіційним спонсором колумбійських пожежників

Тому що вони краще за інших знаються на вогні
Мачулка Ангеліна, 21.08.2021

Burger King Colombia та агенція Fantástica випустили рекламну кампанію “Експерти у вогні”, де головними персонажами стали пожежники.

Мережа ресторанів вирішила створити саме таку кампанію, тому що вона ідентифікує себе як бренд, що подає м’ясо з вогню та грилю. 

“Ми вирішили забути про знаменитостей, зірок ТікТок-у та футболістів і використати образ тих, хто справді розуміє вогонь, оскільки вони стикаються з ним щодня: пожежники”, — описує проєкт Алехо Гомес, творчий віцепрезидент Fantástica.

Крім рекламного ролика, у проєкті Burger King передбачена спеціальна програма лояльності для пожежників, а також правило — якщо пожежник приходить із сім’єю, то акційні вигоди подвоюються.


Алехандро Хенао, президент Burger King Колумбії, говорить: “Це чудова ідея (кампанія — ред.), це пряма асоціація з ДНК нашого бренду. Burger King — це визначення грилю; саме з вогнем ми готуємо наші вопери, і вся наша продукція зі 100% яловичини. Хто нас представлятиме краще, ніж пожежна служба, чудові герої та справжні експерти з пожежної охорони”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень