fbpx
Slow news

Burberry спонсоруватиме харчування дітей у Великій Британії

У колаборації з футболістом Маркусом Решфордом
Альтман Дарина, 02.11.2020

Британський модний дім Burberry об’єднався з футболістом клубу “Манчестер Юнайтед” Маркусом Решфордом у новій кампанії зі спонсорування безкоштовного харчування дітей у школах.

Burberry продовжує співпрацю з благодійною організацією Fareshare, у межах якої фінансує понад 200 тисяч обідів у 11 тисячах організацій у Великій Британії.

Про колаборацію модного дому з футболістом стало відомо незабаром після того, як уряд країни проголосував проти продовження програми безкоштовного харчування в школах цієї осені.

“Подивимось на реальність. Значна кількість дітей лягає сьогодні спати не тільки голодними, а й не відчуваючи своєї значимості, особливо після ухваленого урядом рішення”, — написав Решфорд у своєму Twitter.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві відкрилася «Студія 72» — новий простір для зйомок і культурних подій
Засновниками є фотографи, які познайомились на фронті й працюють з темами війни, культури та пам’яті
Пікачу та Снорлакс стали «амбасадорами сну» в Японії
Ініціатива привертає увагу до проблеми недостатнього сну серед дітей і підлітків
/ Skintet презентував відеоманіфест про свідомий догляд за шкірою
Відео говорить про важливість розуміння власних потреб замість орієнтації на тренди
Kyiv Capitals уперше провели світову хокейну традицію Paint the Ice
Серед написів — «Слава Україні!», Free Azov, «Дякую ЗСУ»
У Claude з’явилася функція створення та поширення ШІ-застосунків
Інструмент працює в бета-версії і вже доступний для всіх користувачів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень