fbpx
Slow news

Британський уряд випустив рекламу проти керування авто в нетверезому стані

У ній чоловік зупиняє свого друга від уживання алкоголю
Мачулка Ангеліна, 07.12.2021

Міністерство транспорту Великої Британії випустило рекламу “Друзі на все життя” — проти керування автомобілем напідпитку.

Реклама входить у давню кампанію з безпеки дорожнього руху міністерства під назвою Think! і заснована на платформі “Друзі важливі”. Її місія полягає в підтримці чоловіків один одним, коли хтось із них хоче сісти за кермо нетверезим.

“Друзі на все життя” закликає чоловіків втрутитися, якщо їхній друг збирається випити перед кермуванням. У відео розказано про  потенційно небезпечні моменти, які варто попередити, замість того щоб іти на непотрібні та небезпечні ризики.

Останні дані свідчать, що 78% аварій за кермом у нетверезому стані відбуваються з водіями-чоловіками або водіями, які перевищують дозволену норму вживання алкоголю. І саме молоді чоловіки-водії найчастіше стають жертвами таких аварій.

Think! також співпрацюватиме з Guinness і Captain Morgan у цьогорічний святковий період. Бренди у своїх соцмережах закликатимуть людей не дозволяти своїм друзям сідати за кермо напідпитку.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень