fbpx
Slow news

Британський телеканал купив картину Гітлера, щоб знищити її

Глядачі вирішать, чи варто відокремлювати “проблемного” митця від його творчості
Мачулка Ангеліна, 17.10.2022

Британський канал Channel 4 купив картину Адольфа Гітлера й дозволить аудиторії студії вирішити, чи потрібно її знищити.

Для майбутніх теледебатів на каналі під назвою “Джиммі Карр знищує мистецтво” (Jimmy Carr Destroys Art) купили картини “проблемних” митців. Серед них Адольф Гітлер, художник Пабло Пікассо, засуджений музикант-педофіл Рольф Гарріс і скульптор-ґвалтівник Ерік Гілл. Під час програми обговорюватимуть, чи справді можна відмежувати твір мистецтва від його автора. Потім вирішуватимуть, які твори знищити. 

Знищення відбуватиметься за допомогою різних предметів, зокрема використають вогнемет.

Для купівлі творів мистецтва “з авторитетних аукціонних домів” Channel 4 найняв експерта. Проте не факт, що робота, яку приписують Гітлеру, автентична. З огляду на бюджет мовника, робота Пікассо також може бути несправжньою.

Ієн Кац, програмний директор Channel 4, заявив, що якщо глядачі студії вирішать зберегти картину Гітлера, вона не висітиме в залі засідань Channel 4, а буде “належним чином” утилізована.

За словами Каца, нове шоу вшановує давню традицію “іконоборства та нешанобливості” каналу Channel 4. Наприклад, колись він транслював розтин і пропонував людям наркотики в прямому ефірі.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень