fbpx
Slow news

Британський медіабренд для жінок закликав у новому році боротися із самотністю

А також говорити про неї спокійно та заводити нові знайомства
Мачулка Ангеліна, 10.01.2022

Жіночий медіабренд Four Nine запустив кампанію, яка закликає в новому році не боятися самотності та боротися з нею.

Минулого року видання Four Nine запустило кампанію New Year’s Revolution. Тоді в її межах намагалися боротися із концепцією “новорічних обіцянок” на кшталт “Новий рік — нова ти”. Цьогоріч Four Nine оголосило “повстання проти самотності”.

За результатами опитувань у ​​Великій Британії, проведених у партнерстві з YouGov, Four Nine виявило, що більше жінок, ніж чоловіків, відчувають підвищену самотність із початку пандемії (31% проти 27%). Студенти денної форми навчання почуваються найсамотнішими, натомість пенсіонери відчувають самотність найменше. Проблема посилюється через небажання людей говорити про цю проблему: 52% жінок кажуть, що їм соромно розповідати рідним і друзям, що вони почуваються самотніми.

З огляду на результати дослідження, Four Nine заохочує аудиторію дізнаватися про самотність і говорити про неї відкритіше, усвідомлювати свої потреби, коли йдеться про соціальний зв’язок, відкрити шляхи подолання самотності та налагодити значущі зв’язки, навчитися жити на самоті.

Кампанія стартувала 1 січня на сторінках Four Nine в Instagram, Facebook, YouTube, Snapchat і TikTok, які мають сумарно 16,9 мільйона підписників. До того ж у TikTok медіа залучило двох психологинь Джулі Сміт (3 мільйони підписників) і Кіррен Шнак (400 тисяч підписників), щоб ті показали й пояснили проблему самотності.

@four.nine @drkirren is with us for our New Year’s Revolution giving us the lowdown on loneliness. #lonelinessrebellion #loneliness #fyp #newyears #2022 ♬ Pieces (Solo Piano Version) - Danilo Stankovic
@drjuliesmith ad - Which of these do you notice more when you feel lonely? Join @four.nine in their #NewYearsRevolution #loneliness ♬ original sound - Dr Julie Smith - Psychologist

“За допомогою нашого дослідження ми виявили, що, всупереч поширеній концепції, студенти й молоде покоління почуваються найсамотнішими. І тому цього року кампанія зосереджена на першій серії TikTok, де ми сподіваємося дати молоді таку інформацію та втішний контент, який резонував би з ними та допоміг би їм боротися із самотністю”, — говорить Ханна Вотсон, директорка з маркетингу та комунікацій Jungle Creations, компанії, яка керує виданням Four Nine.

Читайте також у рубриці Slow news
infocus.goods запускає благодійні шеврони, щоб подякувати військовим
Їх виготовить український бренд YaVereta
Threads дасть змогу видалити обліковий запис без втрати профілю Instagram
Функція має зʼявитися до кінця року
Промо
EVA оновила свій застосунок. Він працюватиме як онлайн-магазин
Переглядати й замовляти товари віднині можна безпосередньо в застосунку
Visit Ukraine запускає донат-тури в Україну для іноземців
Кожен тур буде індивідуально налаштованим залежно від побажань та потреб туриста
“Схема” випустили благодійний дроп футболок
На них зобразили фото донецького терикону
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень