fbpx
Slow news

Британський медіабренд для жінок закликав у новому році боротися із самотністю

А також говорити про неї спокійно та заводити нові знайомства
Мачулка Ангеліна, 10.01.2022

Жіночий медіабренд Four Nine запустив кампанію, яка закликає в новому році не боятися самотності та боротися з нею.

Минулого року видання Four Nine запустило кампанію New Year’s Revolution. Тоді в її межах намагалися боротися із концепцією “новорічних обіцянок” на кшталт “Новий рік — нова ти”. Цьогоріч Four Nine оголосило “повстання проти самотності”.

За результатами опитувань у ​​Великій Британії, проведених у партнерстві з YouGov, Four Nine виявило, що більше жінок, ніж чоловіків, відчувають підвищену самотність із початку пандемії (31% проти 27%). Студенти денної форми навчання почуваються найсамотнішими, натомість пенсіонери відчувають самотність найменше. Проблема посилюється через небажання людей говорити про цю проблему: 52% жінок кажуть, що їм соромно розповідати рідним і друзям, що вони почуваються самотніми.

З огляду на результати дослідження, Four Nine заохочує аудиторію дізнаватися про самотність і говорити про неї відкритіше, усвідомлювати свої потреби, коли йдеться про соціальний зв’язок, відкрити шляхи подолання самотності та налагодити значущі зв’язки, навчитися жити на самоті.

Кампанія стартувала 1 січня на сторінках Four Nine в Instagram, Facebook, YouTube, Snapchat і TikTok, які мають сумарно 16,9 мільйона підписників. До того ж у TikTok медіа залучило двох психологинь Джулі Сміт (3 мільйони підписників) і Кіррен Шнак (400 тисяч підписників), щоб ті показали й пояснили проблему самотності.

@four.nine @drkirren is with us for our New Year’s Revolution giving us the lowdown on loneliness. #lonelinessrebellion #loneliness #fyp #newyears #2022 ♬ Pieces (Solo Piano Version) - Danilo Stankovic
@drjuliesmith ad - Which of these do you notice more when you feel lonely? Join @four.nine in their #NewYearsRevolution #loneliness ♬ original sound - Dr Julie Smith - Psychologist

“За допомогою нашого дослідження ми виявили, що, всупереч поширеній концепції, студенти й молоде покоління почуваються найсамотнішими. І тому цього року кампанія зосереджена на першій серії TikTok, де ми сподіваємося дати молоді таку інформацію та втішний контент, який резонував би з ними та допоміг би їм боротися із самотністю”, — говорить Ханна Вотсон, директорка з маркетингу та комунікацій Jungle Creations, компанії, яка керує виданням Four Nine.

Читайте також у рубриці Slow news
Запустили кампанію для протидії експлуатації українських жінок
Через інтерес до порнографії за участю українок після повномасштабного вторгнення
В Іспанії запустили перше українське радіо Ucrania FM
Метою створення є інформаційна підтримка українськомовної спільноти
“Модуль тимчасовості” можна відвідати за допомогою 3D-туру
Віртуальна версія доступна в додатку Spatial
Запустили платформу, щоб зібрати діалекти з усієї України
Їх можна буде використовувати для самоосвіти чи створення подкастів
В Амстердамі відкрили першу артгалерею штучного інтелекту  
Картини коштують від 3 до 10 тисяч євро
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень