fbpx
Slow news

Британські креативники звернулися до прем’єр-міністра із закликом сприяти розвитку дитячої творчості

Тому що прем’єр хоче зробити математику обов’язковою для всіх учнів віком до 18 років
Мачулка Ангеліна, 08.01.2023

Британська креативна агенція Saatchi & Saatchi відреагувала на пропозицію прем’єр-міністра Ріші Сунака про те, щоб усі діти до 18 років вчили математику.

Натомість агентство вирішило закликати Сунака стимулювати креативність у школах, щоб сприяти розвитку економіки Великої Британії.

Для цього Saatchi & Saatchi найняло мандрівний фургон, прикрашений написом “Інвестиції в творчість — це не подвійна математика”. Так креативники вирішили звернути увагу прем’єр-міністра на те, що не лише вміння рахувати дасть достатньо знань молоді й монетизує її потенціал для нації.

Фургон об’їхав Парламентську площу, аби нагадати прем’єр-міністру, що, за оцінками, креативні індустрії щороку приносять британській економіці 115 мільярдів фунтів стерлінгів. І цей дохід опинився під загрозою через постійне недофінансування мистецтв і творчих предметів для школярів.

Для цього Saatchi & Saatchi пропонують свою допомогу через безплатну освітню платформу Upriser. Вона доступна для впровадження в будь-якій школі Британії та спрямована на розвиток креативних навичок дітей.

“Життєво важливо, щоб ми також могли визначити пріоритети й фінансувати творчість на шкільному рівні. Завдяки цьому наступне покоління блискучих мислителів, творців і майстрів знатиме про кар’єру та можливості, які їм пропонують креативні індустрії”, — говорить Сара Дженкінс, виконавча директорка Saatchi & Saatchi UK.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень