fbpx
Slow news

Британська ВВС уперше покаже придбаний український фільм

“День українського добровольця” Володимира Тихого вийде в прайм-тайм
Мачулка Ангеліна, 20.09.2022

Британська компанія ВВС уперше придбала для показу український фільм і транслюватиме його в прямому ефірі.

Компанія покаже стрічку “День українського добровольця” Володимира Тихого в межах свого щорічного проєкту ВBC Storyville. Ця ініціатива об’єднує документальні фільми з усього світу й показує їх на британському телебаченні.

“День українського добровольця” розповідає про добу із життя попспівачки, відеоінженера, історика, реставраторки, вченого-полярника та пенсіонерки під час повномашстабного вторгнення росії. З урахуванням років війни на Донбасі, події фільму відбуваються у 2944-й день війни.

One Day In Ukraine (trailer) from #BABYLON'13 on Vimeo.

“Це важлива історія — не лише тому, що розповідає історію одного дня з війни в Україні, а й тому, що це фільм, створений українцями, та веде оповідь з української перспективи. Це вперше на британському телебаченні — фільм про війну в Україні, створений виключно українцями”, — говорить шеф-редакторка BBC Storyville Люсі Кон.

Перемовини з BBC почалися ще до світової прем’єри “Дня українського добровольця”, яка відбулася на кінофестивалі документального кіно в Шеффілді в червні 2022 року.

У Британії стрічку покажуть у прайм-тайм 20 вересня 2022 року. В Україні прем’єра відбудеться у жовтні під час національного конкурсу кінофестивалю Kharkiv MeetDocs у Києві.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень