fbpx
Slow news

Британська креативна агенція створила золотий чохол для телефона з наручником

Щоб проілюструвати залежність людей від гаджетів
Мачулка Ангеліна, 12.09.2022

Британська креативна агенція Mother створила проєкт, який випускатиме продукти, пов’язані з проблемами людства.

У межах ініціативи Mother Goods компанія продаватиме товари, які відображають те, що відбувається в соціальному житті й попкультурі. Серед товарів є такі речі:

 Фарби Gay Blood

Набір фарб, присвячений правилу, яке забороняє американцям-геям бути донорами крові. У сам продукт додали кров геїв, які працюють на агенцію Mother.

 Куленепробивний одяг Kickback

Ідея колекції куленепробивного одягу й аксесуарів виникла через регулярні смерті американців від вогнепальних поранень. Наприклад, халати Kickback ручної роботи обшиті пластинами з найкращого балістичного арамідного волокна. 

 Чохол для телефонА з наручником Cûf

Продукт відображає залежність людей від їхніх гаджетів. І оскільки гаджет — це величезна та невід’ємна частина щоденного способу життя, чохол і наручник створили з рожевого золота.

Також серед творінь Mother Goods є дорогоцінні підгузки, гігантські повітряні кульки у формі жіночих грудей і мотрійки із зображеннями квір-ікон.

Деякі товари можна купити, а деякі призначені для прокату. Наприклад, кульки у формі грудей Public Boob призначені для оренди на підтримку права годувати дитину грудьми в громадських місцях.

Прибуток від своїх товарів Mother Goods передаватиме провідним правозахисним організаціям, пов’язаним із соціальними проблемами, до яких певні продукти привертають увагу.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень