fbpx
Slow news

Брюс Вілліс заперечує продаж прав на своє обличчя російській компанії

Його діпфейк-образ фігурує в рекламному ролику
Коськовецька Аліна, 03.10.2022

Минулого тижня іноземні ЗМІ повідомили, що Брюс Вілліс став першою голлівудською зіркою, яка дозволила створювати на екрані своїх цифрових двійників. Проте агент актора спростував інформацію та заперечив дозвіл продажу прав на обличчя Брюса. 

Про це повідомляє BBC.

“Будь ласка, знайте, що Брюс не має партнерства чи угоди з компанією Deepcake”, — відповів представник актора на запит BBC.

Рекламний відеоролик випустила російська компанія Deepcake, що використовує штучний інтелект для створення реалістичних відео – часто зі знаменитостями чи політиками.

Як повідомляє видання, минулого року діпфейк Брюса Вілліса, створений Deepcake, справді було використано в рекламі російської телекомунікаційної компанії ”Мегафон”. Компанія наголосила, що актор дав згоду на цю роботу, але повідомлення про те, що вона купила права на обличчя Брюса Вілліса, не відповідають дійсності. “Формулювання щодо прав неточне… Брюс не міг нікому продати права на своє обличчя, вони належать йому за замовчуванням”, — сказав представник компанії.

Сам актор уже кілька місяців не спілкується публічно з людьми, оскільки навесні цього року визнав, що страждає на захворювання мозку, яка спричиняє мовленнєвий розлад.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень