fbpx
Slow news

Бренд TONIA представив колекцію одягу з використанням старовинної техніки

Колекція створена за принципом конструктора
Бондар Каріна, 18.07.2023

Українська художниця з костюмів Антоніна Белінська представила першу колекцію власного бренду TONiA, яка була створена з використанням старовинної техніки.

Капсульна колекція “Ентропія” втілена за принципом конструктора, де кожен із восьми образів можна легко комбінувати один з одним.

Назва колекції відсилає до природи та давньої мрії дизайнерки.

“Її створення стало відродженням моєї творчої дитячої особистості, адже все життя я мріяла розробляти власний одяг, – розповідає Тоня Белінська. — Ентропія — це розсіяна енергія, при накопиченні якої зародилося життя. Це певний символ і мого особистого пробудження, і народження чогось нового”.

Натхненням для створення “Ентропії” креативна директорка бренду TONiA називає природу та натуральні кольори, наївне мистецтво, яке нагадує дитячі малюнки, а також — вміння сучасних жінок поєднувати силу, ніжність та сексуальність.

Особливістю колекції є в’язаний корсет, створений за старовинною технікою 19 століття. Для його пошиття дизайнерка адаптувала крій автентичного корсета, який вона придбала на аукціоні: ”Стародавні корсети мали дуже гарний перехід між талією та стегнами. При цьому вони не затискали діафрагму — це секрет, яким володіли тогочасні кравці. Саме тому жінкам було легко ходити й водночас візуально мати дуже вузьку талію”, — додає дизайнерка.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень