fbpx
Slow news

Бренд ROUSSIN створить світловідбивні рюкзаки для дітей

Щоб зменшити кількість ДТП за участю пішоходів
Мачулка Ангеліна, 20.07.2021

Бренд ROUSSIN за підтримки Українського культурного фонду виготовить 2500 світловідбивних рюкзаків та безкоштовно забезпечить ними дітей середнього шкільного віку міста Павлограда.

Ініціативу втілять у межах проєкту SAFE FASHION – #безсекундижиття. Уперше її реалізували в рiдному місті бренду – Смілі. Мета SAFE FASHION — #безсекундижиття — підвищити безпеку на дорогах та зменшити кількість ДТП за участю пішоходів. Також проєкт намагається виховати у дітей свідоме ставлення до своєї безпеки.

Ми завжди будемо популяризувати відповідальну та безпечну моду, яка віддзеркалює наявні проблеми суспільства та реагує на них. Наш проєкт – це можливість змінити стереотипний погляд на рефлективний одяг та культуру споживання світловідбивачів. Адже в темний час доби чи за умов поганої видимості одяг зі світловідбивними елементами стає помітним з відстані 100-130 метрів, у такий спосіб знижуючи ризик виникнення ДТП за участю пішоходів в 6,5 разів“, – наголошує дизайнерка Софія Русинович.

Також ROUSSIN планує зустрітися з учнями 19 павлоградських шкіл у вересні 2021 року. Він презентує власний пізнавальний фільм, у якому автоспортсмени тестують видимість звичайного та рефлективного одягу на дорогах та демонструють варіанти аварійного гальмування.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень