fbpx
Slow news

Бренд переселенців із Нової Каховки PLYN запустив колекцію шкіряних аксесуарів

На створення сумок-кисетів надихнули архівні фото українок у національному вбранні
Бондар Каріна, 14.10.2023

Український бренд шкіряних аксесуарів PLYN, створений переселенцями з Нової Каховки, презентував дебютну колекцію шкіряних аксесуарів “Чорнобривці”.

До неї увійшли місткі шопери з накладною кишенькою в техніці ручного ткацтва, а також маленькі сумочки-кисети, на створення яких надихнули архівні фото українських дівчат у святковому національному вбранні.

“До початку повномасштабної війни ми з чоловіком жили в Новій Каховці, мали свою невеличку майстерню, де робили крафтові шкіряні вироби. Після окупації нашого міста нам дивом вдалось виїхати, і ми опинились у Дрогобичі. Із цих країв моя бабуся, але я ніколи раніше тут не була. Оговтавшись від першого шоку, ми почали думати, що робити і як жити далі. Так народився PLYN — бренд аксесуарів, що поєднує сучасний дизайн з елементами етно”, — каже співзасновниця бренду Олександра Масюткіна.

Всі сумки PLYN виготовляють вручну в маленькій майстерні на Львівщині. Колекція “Чорнобривці” створена в кольорах квітки: червоному та чорному, жовтогарячому та трав’янисто-зеленому.

“Спочатку ми хотіли присвяти колекцію Новій Каховці, потім занурились у дослідження Дрогобича: їздили музеями, вивчали архіви, спілкувались з місцевими етнографами. Але в якийсь момент зрозуміли, що символом дебютної колекції має стати щось таке, що буде знайоме і зрозуміле більшості українців незалежно від місця народження і проживання. Символ нашої єдності. І ми знайшли чорнобривці! Вони асоціюються з безтурботним дитинством, мамою, рідним домом, Україною”, — зазначив Олексій Масюткін.

Читайте також у рубриці Slow news
У центрі Києва встановили інсталяцію з металевих дронів
Її місія – зібрати кошти на потреби українських військових
У TikTok може з’явитися функція завантаження 60-хвилинних роликів
Це дасть можливість користувачам експериментувати з контентом
Компанія Оrео випустила лімітовану серію печива
Його створили за мотивами «Зоряних війн»
Для українців створили освітню платформу BecomingX
Вона допоможе розвивати навички, необхідні для працевлаштування й підприємництва
Виробник дитячого соку відкрив креативний збір на ЗСУ
У колаборації з благодійним проєктом «ГеройCar»
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень