fbpx
Slow news

Бренд одягу для тварин випустив колекцію з етновишивкою

Вона буде представлена на одній з найбільших міжнародних конференцій зооринку
Бондар Каріна, 01.05.2023

Український бренд одягу для домашніх улюбленців Pet Fashion створив літню колекцію для чотирилапих друзів Ukrainian Charm з етновишивкою.

Напередодні Всесвітнього дня вишиванки, який святкують 18 травня, дизайнери українського бренду Pet Fashion створили етноколекцію футболок з термоаплікацією-вишиванкою та вишитих сорочок із лляної тканини для домашніх улюбленців.

“Сьогодні українська вишиванка є у багатьох світових лідерів та голлівудських зірок, видатних спортсменів та музикантів, які підтримують Україну. Вишита сорочка — це символ єдності української нації та зв’язок поколінь, символ родинної любові та вірності. Тож ми створили етноколекцію в патріотичному стилі й для наших хвостиків, адже вони є невід’ємною частиною наших родин”, — ділиться Поліна Кошарна, співвласниця й голова наглядової ради сімейної компанії Suziria Group, до складу якої входить бренд Pet Fashion.

Також колекція буде представлена на одній з найбільших міжнародних конференцій зооринку ZOOMARK International, яка відбудеться 15-17 травня в Болоньї, Італія.

Придбати футболку з патріотичним принтом або вишиванку для свого песика можна в інтернет-магазині бренду, а також у мережі зоомаркетів MasterZoo.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень