fbpx
Slow news

Бренд косметики для чоловіків менсплейнить їм, чому потрібно доглядати за обличчям

Тому що це не тільки для жінок
Мачулка Ангеліна, 02.02.2022

Бренд чоловічої доглядової косметики Lumin запустив рекламу, у якій хлопцям менсплейнять, що за своїм обличчям теж потрібно стежити.

Менсплейнінг — це зверхнє пояснення очевидних речей; зазвичай чоловік пояснює щось жінці. Тому в новій кампанії чоловік менсплейнить іншим чоловікам, чому це добре — доглядати за своїм обличчям.

Lumin пояснює: сучасні чоловіки почали ставити в пріоритет психічне та фізичне благополуччя, але досі ігнорують необхідність догляду за своїм обличчям. До того ж вони все ще мають деякі застарілі уявлення про догляд за шкірою, думаючи, що це тільки для жінок. Реклама натомість доступно розповідає чоловікам про основи —  очищення, відлущування та зволоження шкіри — навіть якщо вони вже знають це.

“Lumin хотів розробити кампанію, яка змусить хлопців запитати: «Зачекайте, чому чоловіки не користуються засобами для догляду за шкірою?» Це безглуздя, — говорить Кевін О’Коннелл, генеральний менеджер Lumin. — Мета того, щоб хлопці поставили це запитання, — допомогти дестигматизувати й нормалізувати догляд за шкірою, тому що, ну, у них теж є обличчя, чи не так?”

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень