fbpx
Slow news

Бренд KeepStyle та організація Happy Today випустили просвітницький fashion-кампейн

Його назва — Same but different but same
Мачулка Ангеліна, 16.08.2021

Бренд молодіжного одягу KeepStyle та просвітницька організація з питань розладів аутистичного спектру Happy Today випустили капсульну колекцію одягу під назвою Same but different but same.

Колаборація покликана розвіяти стигму навколо теми аутизму й розповісти про те, як усіх людей об’єднує власна різність. Капсула складається з трьох видів футболок, світшота, штанів і лімітованих хусток з малюнками Петра Прівалова, хлопчика з РАС. Ці речі розіграють у соцмережах Happy Today. Зняв кампейн fashion-фотограф Стефан Лісовський.

“Для нас важливо використовувати одяг як медіа: через колаборацію з Happy Today ми прагнемо показати, що особливість кожної окремої людини робить з неї особистість і дає змогу наповнити цей світ новим баченням, — зазначає власниця бренду KeepStyle Валерія Куткова. — Саме різність допомагає нам розвиватися”.

“Кожен з нас має персональні особливості та захоплення — все те, що дозволяє нам відрізнятися й підсилювати одне одного. Люди з РАС часто поводяться і спілкуються не так, як ми звикли, але хто сказав, що інший означає гірший?” — говорить Анастасія Степула, засновниця Happy Today.

Придбати речі з лінійки Same but different but same можна на сайті бренду. Всі кошти від продажу речей спрямують на підтримку діяльності Happy Today.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень