fbpx
Slow news

Бренд дитячого харчування закликає дітей грати з їжею

Щоб розвивати здорові харчові звички
Ольга Сакали, 18.01.2022

Британський бренд дитячого харчування Ella’s Kitchen та креативне агентство Havas London створили рекламну кампанію, у якій борються з упередженням, що дітям не можна грати з їжею. Її слоган — “Коли приймання їжі — це час для гри, любов до їжі залишається на все життя”.

Кампанія Eat, Play, Love (“Їж, грай, люби”) закликає батьків дозволити дітям грати з їжею, адже дослідження харчових продуктів всіма органами чуття формує правильне ставлення до них.

Для кампанії зняли відео, в якому малюки йдуть до створеної з їжі інсталяції у формі напису Don’t play with food (“Не грайте з їжею”). Невміння читати дітей не зупиняє, і вони грають з нею, перетворюючи don’t на do (“Грайте з їжею”).

Для цієї кампанії бренд провів дослідження й виявив, що 62% батьків забороняють дітям гратися з їжею, а 27% називають це поганою поведінкою. Генеральний директор бренду Марк Каддиган зауважує: “В Ella’s Kitchen ми віримо, що діти повинні грати з їжею. Усі дослідження показують, що гра та сенсорне сприймання їжі з раннього віку формують здорові довготривалі харчові звички, а загалом зміцнюють здоров’я, на яке впливають ці звички”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень