fbpx
Slow news

Бразильський банк показав у рекламі бога Посейдона

А також двократного чемпіона із серфінгу Габріеля Медіну
Мачулка Ангеліна, 05.08.2021

Бразильський банк “Брадеско” зняв рекламу під водою та показав у ній бога Посейдона й чемпіона-серфера Габріеля Медіну.

Рекламу зняли для кампанії “Обличчя майбутнього”, вона отримала назву “Медіна та Посейдон”. Серфінгіст є амбасадором банку з 2019 року.

У рекламі Габріель Медіна хоче підняти хвилі в океані, тож пірнає та пробуджує бога Посейдона. Основний меседж кампанії — завжди бери ініціативу в свої руки.

“Ми вирішили використати метафору серфінгу зі спокійним океаном, щоб показати, наскільки важливо, щоб ми брали ініціативу у власних історіях, — говорить директор з маркетингу “Брадеско” Марсіо Парізотто. — Ми шукали посла оптимізму, який би спонукав людей до сміливості та ініціативності. І все це уособлює Медіна — він передає прагнення бренду допомагати своїм клієнтам долати їхні виклики”.

Виконавчий продюсер Тіко Круз розповідає: “Зйомки були дуже технічними. І з підводною знімальною групою, і в пост-продакшені було поставлено завдання відтворити вигляд морського дна у глибокому басейні. Оскільки більшість сцен була знята під водою, окрім протоколів охорони праці та безпеки, ми пройшли спеціальне навчання, щоб зрозуміти динаміку зйомок під водою та підготувати нашу групу”.

Кампанія також буде підкріплена проєктом #MedinaDay, який вестиме дискусії у Twitter про участь Медіни в Олімпійських іграх і в Світовій лізі серфінгу.

Рекламу “Медіна та Посейдон” в ефірі супроводжуватиме сурдопереклад бразильською мовою, а також субтитри та звуковий опис на каналі YouTube.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень