fbpx
Slow news

Blizzard і Міла Куніс запустили ініціативу на підтримку України

Продаватимуть спеціальний Pet Pack для гри World of Warcraft
Бондар Каріна, 26.07.2023

Американська акторка українського походження Міла Куніс та студія Activision Blizzard запустили ініціативу на підтримку України, у межах якої продаватимуть набір петів у грі World of Warcraft.

Кошти з продажу цього комплекту передадуть організації BlueCheck, яка займається наданням гуманітарної допомоги Україні.

“Приєднуйтесь до Міли Куніс у підтримці BlueCheck та їхньої місії з надання гуманітарної допомоги Україні, яка постраждала від війни. Придбайте спеціальний, обмежений у часі Pet Pack для України, і ми пожертвуємо всі кошти від його продажу на цю важливу справу”, — йдеться в оголошення Blizzard.

Pet Pack для України містить двох домашніх тварин: Санні для World of Warcraft і Флуркі для Wrath of the Lich King Classic у кольорах українського прапора.

І Санні, і Флуркі будуть застосовані до теперішніх і майбутніх класичних персонажів World Warcraft і Wrath of the Lich King в одному регіональному обліковому записі Battle.net. Sunny автоматично з’явиться у ваших колекціях. Щоб викупити Флуркі, виконайте короткий квест від власників корчми в будь-якій столиці або поговоріть з Ландро Лонгшотом у Буті-Бей.

Акція триватиме до 29 серпня.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень