fbpx
Slow news

Благодійний фонд створив календар із зображеннями відомих українських військових – «Лють»

Всі кошти спрямують на купівлю 500 FPV дронів
Дуран Яна, 23.01.2024

Фонд «1991» презентував календар з фото 12 військових-легенд, які символізують 12 місяців стійкості та хоробрості 2024-го.

До фотопроєкту долучилися Олександр Терен, Богдан Кротевич (Тавр), Микола Кущ (Фрост), Вадим Ворошилов (Karaya), Андрій Лімонтов (Людоїд), Масі Найєм (Ганз), Василь Гриценко (Чучупак), Олександр Будько (Терен), Гліб Стрижко (Зулу-2), Асан Ісенаджиєв (Хасан), Дмитро Гержан (Тритон), Євгеній Громадський (Гром), Роман Костенко (Гром).

«Лють — щоденне нагадування, що війна триває, і нам є на кого спертися в цій боротьбі. Сили оборони України сьогодні є творцями майбутнього і віри в те, що завтра — буде. Попереду 366 днів люті. 366 днів для того, аби щоденними впевненими кроками допомагати Силам оборони та наближати перемогу», – йдеться на сторінці онлайн-версії календаря.

Автор фотопроєкту – український фотограф Віталій Юрасов, що працював для ЗСУ, ГУР, СБУ, ССО, Офісу Президента України, ДПСУ, НГУ та ін.

«Об’єднане суспільство — єдине, що дасть нам шанс цю війну таки виграти. Нехай цей календар, який створили зусиллями цивільних і військових, буде таким нагадуванням», – коментує Олександр Терен, ветеран і учасник проєкту.

Отримати календар можна за мінімальний донат від 1991 грн за посиланням. Всі кошти з продажу календаря скерують на покупку 500 FPV дронів для 12 БрСпП «Азов» та 13 БрОП «Хартія».

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень