fbpx
Slow news

Більшість українців вважає 8 березня святом весни та жіночності

Проте 28% відзначатимуть День боротьби за права жінок
Коськовецька Аліна, 05.03.2021

Українська дослідницька компанія Gradus Research провела дослідження до Міжнародного жіночого дня.

За допомогою опитування в мобільному додатку Gradus Research визначила, що 8 березня для українців — це насамперед свято весни, ніжності та жіночності. Третина опитаних жінок вважає цей день ще одним додатковим вихідним, а 28% відзначатимуть День боротьби за права жінок.

Чоловіки найкращим подарунком вважають квіти. Їх даруватимуть 34% опитаних. Ще 17% готуватимуть романтичну вечерю власноруч. І лише 11% вартими уваги вбачають косметику, парфуми та ювелірні прикраси.

“8 березня завершує так званий love season, що стартував від Дня святого Валентина, стає його фінальним акцентом. Попри певні розбіжності в очікуваннях жінок та намірах чоловіків, 8 березня сприймається здебільшого як привід проявити увагу та тепло одне до одного. Адже не дарма love season припадає саме на останні тижні зими. Усі вже стомлені від холодів та похмурої погоди, а романтичні свята дозволяють розважитися, відчути тепло одне одного та помріяти про весну. Вочевидь, саме через цю емоційну особливість сприйняття більшість респондентів, як серед чоловіків, так і серед жінок, не готові відмовлятися від святкування 8 березня”, — прокоментувала Євгенія Близнюк, CEO & Founder Gradus Research.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень