fbpx
Slow news

Більшість американських підлітків відчуває позитивний уплив соцмереж на своє життя

Основна тема для дописів у молоді — особисті досягнення
Мачулка Ангеліна, 20.11.2022

Американський дослідницький центр Pew опитав 1316 підлітків про використання соціальних мереж.

8 з 10 респондентів сказали, що соцмережі допомагають почуватися ближчими з друзями, 71% вони дають змогу поділитися своєю творчістю. Більше третини опитуваних шукають у соцмережах підтримку в складні часи.

Лише 9% вважають вплив соцмереж на себе переважно негативним. Серед недоліків, які це спричиняють: онлайн-драми, відчуття ізолювання від друзів, вимога до самих себе публікувати тільки той контент, який збере багато лайків. Часто підлітки відмовляються показувати в соцмережах щось, що люди зможуть висміяти, і переймаються своїм онлайн-іміджем. Усе це частіше стосується дівчат, ніж хлопців.

43% опитуваних сказали, що темою дописів обирають свої досягнення, 34% пишуть про сім’ю, а 25% — про речі, пов’язані з їхніми емоціями та почуттями. Приблизно кожен 10-й повідомляє про свій досвід побачень, особисті проблеми або релігійні чи політичні переконання.

Менше 10% респондентів сказали, що соцмережі дуже важливі для них, коли йдеться про відкриття нових точок зору, залучення до важливих для них проблем, пошук однодумців чи місця для висловлення своєї думки.

Читайте також у рубриці Slow news
У Києві до Дня вишиванки проведуть донацію крові біля Музею Івана Гончара
Донори зможуть відвідати виставки й отримати знижку на вишиванки
DRAMA QUEEN і CHER’17 представили маніфест «Вискочка» — про жіночі амбіції та суспільні ярлики
Героїнями стали Дар’я Білодід, Олександра Заріцька, Катерина Мотрич, Тетяна Парфільєва та Ольга Сумська
MasterZoo та UAnimals оголосили про старт нової хвилі благодійної ініціативи «Лапка Турботи»
Кошти спрямують на проведення ветеринарних місій у населених пунктах із обмеженим доступом до ветдопомоги
Prada Beauty перетворила міланський фруктовий ринок на розкішний попап
Бренд розмістив парфуми та косметику серед апельсинів, кавунів і лимонів у відомій крамниці Frutteto Garibaldi
Рух VETERANKA розпочав кампанію «Тут буде Рух» у Львові та області
Її мета — перезапуск регіонального осередку для підтримки ветеранок і чинних військовослужбовиць
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень