fbpx
Slow news

Білл Гейтс інвестує два мільярди доларів у екологічні проєкти

На його думку, інновації можуть запобігти кліматичній катастрофі
Альтман Дарина, 15.02.2021

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс планує інвестувати понад два мільярди доларів у екологічні стартапи. Так він збирається боротися зі змінами клімату та екологічними проблемами упродовж наступних п’яти років.

За оцінкою Гейтса, істотні зміни та запобігання кліматичній катастрофі вимагають інвестування не менше як $110 мільярдів на рік. Гейтс порівняв зміни із наповненою водою ванною: навіть якщо до неї падатиме по одній краплі, у певний момент вона переповниться.

Білл Гейтс скерує інвестиції проєктам, що займаються проблемами викидів вуглекислого газу в атмосферу, альтернативними джерелами енергії тощо.

Читайте також у рубриці Slow news
Rexona розмістила свій логотип під пахвою четвертого арбітра на Чемпіонаті світу-2026
Бренд скористався особливістю регламенту турніру, який не забороняє спонсорство на формі арбітрів
GUNIA Project до сьомої річниці оновлює свій перший магазин у Києві
Новий інтер’єр розвиває просторову концепцію бренду, зберігаючи фокус на предметах і ремісничих традиціях
Frontier і К-2 представили благодійну колекційну футболку
Обличчями кампанії стали військовослужбовці, а дизайн присвятили роботі операторів дронів
Стрес, вигоряння, кар’єра та довіра: Gradus Research оприлюднив результати HR-дослідження за 2026 рік
Дослідили зміни у ставленні українців до кар’єри, робочого навантаження, балансу між роботою та особистим життям
METRO Україна представила адаптивний посуд, створений у співпраці із Superhumans Center
Доступні дві моделі тарілок, розроблені для людей із травмами верхніх кінцівок, протезуванням або порушеннями моторики
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень