fbpx
Slow news

БФ “Таблеточки” провів радіомарафон на честь дітей з онкозахворюваннями

Так вдалося залучити 240 тисяч гривень регулярної допомоги дітям
Мачулка Ангеліна, 17.02.2022

Благодійний фонд “Таблеточки” разом з Радіо НВ та “АЛЛО” провели благодійний радіомарафон до Всесвітнього дня онкохворої дитини.

Радіомарафон тривав два дні, 15 і 16 лютого, у студії Радіо НВ. Його провели вже другий рік поспіль. Ведучими були представники фонду разом із друзями й амбасадорами “Таблеточки”.

Обговорювали проблематику дитячого раку в Україні, важливість регулярної допомоги дітям з онкозахворюваннями та підтримки їхніх сімей.

Завдяки радіомарафону до команди супердрузів — людей, які роблять регулярний внесок у боротьбу з дитячим раком — приєдналося 1000 людей. Вони оформили регулярну допомогу майже на 240 тисяч гривень. Партнер “АЛЛО” також додав 260 тисяч гривень.

“Держава не завжди в змозі закрити всі потреби онкохворих дітей. Тому від імені підопічних і команди фонду висловлюю щиру вдячність нашим чуйним благодійникам і потужним партнерам! Завдяки їхній регулярній підтримці стають можливими важливі системні зміни у сфері дитячої онкології”, — говорить виконавчий директор фонду “Таблеточки” В’ячеслав Биков.

Оформити щомісячну передплату на регулярну допомогу можна за посиланням tabletochki.org/superdruzi.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень