fbpx
Slow news

Безкоштовні тату до Дня захисту прав людини

Захід від київськoї тату-студії 6:19 Studio
Данилюк Даяна, 16.12.2020

У День захисту прав людини, 10 грудня, київська тату-студія 6:19 Studio безкоштовно набивала татуювання, які усталюють права та свободи особистості.

Протягом дня відвідувачі обирали наявні ескізи та ділилися власними історіями. Метою заходу було нагадати, як важливо знати свої права та свободи, користуватися ними свідомо, обстоювати власні цінності й не допускати дискримінації.

«2020 рік був максимально складним для усіх — варто згадати тільки BLM ситуацію. Кількість людей, що постраждали за відсутність “свободи слова”. Також війни, паралельно з якими хочеться прокричати за право людей на мир. Друга причина — це позиціонування 6:19 Studio — YOU ARE YOURS», — розповідає засновниця студії Уляна Нєшева. 

Лейтмотивом акції став вираз “Know your rights”. Він наголошував учасникам про права кожної людини на мир, на захист від дискримінації за расовою, мовною, національною ознакою, право на гендерну рівність, права і свободи людей з обмеженими можливостями, право на свободу думки, совісті та віросповідання, на свободу слова та самовираження, право вступати в шлюб та створювати сім’ю тощо.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень