fbpx
Slow news

BetterMe та ВООЗ запустили навчальний курс про подолання стресу

Він доступний безплатно для всіх українців
Мачулка Ангеліна, 11.10.2022

Українська компанія BetterMe, ГО “Безбар’єрність” і ВООЗ створили навчальний курс про те, як справлятися зі стресом.

Програма “Важливі навички в періоди стресу” створена у форматі мікронавчання. Це означає, що користувачі отримуватимуть інформацію про самодопомогу в разі стресу з картинок у сторіс. Вони міститимуть інтерактивні тести, вправи та візуалізації. На такі уроки користувачам потрібно буде не більше 10 хв. на день.

Усі надані рекомендації базуються на доказових методиках стрес-менеджменту, які розробила Всесвітня організація охорони здоров’я.

Цей проєкт створили в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська.

“У лютому 2022 року BetterMe: Mental Health став безплатним для всіх українців. Відтоді в додатку з’явилось близько 200 000 нових користувачів з України. Основне завдання, яке вони намагались розв’язати за допомогою нашого додатка — подолати стрес і тривогу, заспокоїтись. Сподіваємось, інструмент самодопомоги під час стресу, який ми розробили у співпраці з ВООЗ, допоможе ще більшій кількості українців вчасно подбати про своє ментальне здоров’я”, — говорить Вікторія Рєпа, СЕО & founder BetterMe.

Новий курс доступний безплатно всім українцям у мобільному застосунку BetterMe: Mental Health на iOS і Android.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень