fbpx
Slow news

BetterMe та Мінекономіки презентували програму для підвищення продуктивності працівників

Вона містить колекцію швидких тренувань на робочому місці
Бондар Каріна, 29.11.2023

Компанія BetterMe у співпраці з Мінекономіки України запустили програму для підтримки фізичного та ментального здоров’я працівників.

Програма має на меті допомогти підвищити стресостійкість та концентрацію на роботі.

Вона містить колекцію швидких тренувань на робочому місці та курс із запобігання вигорянню.

Зокрема, користувачі зможуть виконувати вправи, адаптовані для офісу або дому, біля робочого столу. До програми входять йога-розтяжка, легка розминка для ніг, тренування для всього тіла стоячи тощо. Тривалість кожної вправи — 5-10 хвилин.

Окрім цього, програма пропонує навчальний курс, спеціально розроблений психологами з України та США, з короткими блоками інформації у форматі сторіз, а також 28-денний аудіокурс.

Українські роботодавці можуть долучитися до програми, заповнивши анкету за посиланням на сайті BetterMe for Business та надавши корпоративний поштовий домен компанії (або список електронних скриньок співробітників). Упродовж трьох днів роботодавцю повідомлять про створення 12-місячного безплатного доступу до програми.

Програму створили в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, яку впроваджують за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень