fbpx
Slow news

BetterMe та Esper for Ukraine запустили благодійну колекцію спортивних костюмів для жінок та чоловіків 

Увесь прибуток від продажу передадуть на протезування українського військового
Бондар Каріна, 14.08.2023

Українська компанія з розроблення мобільних додатків для здорового способу життя BetterMe разом з ініціативою Esper for Ukraine представили благодійну колекцію спортивних костюмів для жінок та чоловіків, щоб зібрати кошти на протезування українського військового.

Увесь прибуток від продажу передадуть ініціативі Esper for Ukraine для встановлення захиснику біонічної руки Esper Hand виробництва компанії Esper Bionics.

“Для нас важливо допомогти постраждалим пройти реабілітацію й отримати найсучасніше рішення, що створюється українцями для українців. Наша місія – повертати ампуті звичний спосіб життя, щоб вони могли взяти чашку, нарізати яблуко, займатися спортом і робити будь-що, до чого звикли”, – коментує Анна Белєванцева, сo-founder і СОО Esper Bionics.

До жіночої лінійки благодійної колекції Creating Power Within увійшли топ, укорочений топ, лонгслів, майка, кофта на блискавці. До чоловічої лінійки увійшли футболка, шорти й штани. У наявності є розміри від XS до 2XL. Ціна — від 1200 грн.

Речі з цієї благодійної колекції прикрашені українським прапором та гербом.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень