fbpx
Slow news

Behind Blue Eyes створили відеопроєкт про стан довкілля під час війни

Героями ініціативи є діти, які пережили девʼять місяців окупації Чорнобаївки
Бондар Каріна, 20.06.2023

Благодійний проєкт Behind Blue Eyes презентував відео, де діти з Чорнобаївки розмірковують про природу й стан довкілля під час війни.

Героями відео стали 10-річні Костянтин і Назар, 11-річна Віка й 12-річний Гога, які пережили девʼять місяців окупації Чорнобаївки.

Діти розповідають про дружбу з качками й міркують про вплив решток тіл на довкілля.

“Менш ніж за два місяці після цієї розмови російський терор спричинив екологічну катастрофу на Каховській ГЕС, Чорнобаївка частково затоплена. На щастя, жоден із героїв відео не постраждав”, – кажуть творці проєкту.

Відеопроєкт Behind Blue Eyes реалізували у співпраці з Untold, Ukrainian Signal і компанією Patagonia.

Читайте також у рубриці Slow news
Куди піти, що посмакувати і що купити на День Києва — добірка від Bazilik Media
Святкові дропи українських брендів, екскурсії, ярмарки та їжа з київським акцентом
Після пошкодження NAMU російським ударом єМузей відкрив онлайн-доступ до колекції
Віртуальні експозиції музею доступні онлайн з будь-якої точки світу, а прибуток від переглядів спрямують на відновлення закладу
У SkyUp з’явився спецтариф «Крила вдячності» для військових і ветеранів
Їм будуть доступні авіаквитки за 1 гривню, пріоритетне обслуговування та безоплатна зміна дати рейсу
В Україні стартує флешмоб «Донорство — це база» для популяризації регулярної здачі крові
Учасникам пропонують змінити аватари в соцмережах, поширити інформацію та зареєструватися на донацію
Happy Monday стала лауреаткою міжнародної премії у сфері онлайн-рекрутингу
Платформа здобула перемогу в категорії Positive Impact Award на DJAx Awards 2026
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень